Vyhrajte ČERSTVĚ SKLIZENO – limitovaná edice Bohemia

Vyhrajte ČERSTVĚ SKLIZENO – limitovaná edice Bohemia


Z pole rovnou do sáčku, pouze v průběhu léta.

Jestli se u brambůrek Bohemia můžete na něco spolehnout, pak na TOP kvalitu brambor, z nichž se v přísných podmínkách křupavé lupínky vyrábí. Ale přesto je tu něco, co je aktuálně pozvedá ještě o úroveň výš. Limitovaná edice Bohemia – z první sklizně, vám umožní zažít to nejčerstvější možné křupnutí v průběhu celého léta!


 

Začátek léta je vždycky plný chutí. Přichází první úroda a s ní nové gurmánské zážitky! Čerstvá zelenina ze zahrádky nebo od farmářů na trzích, první jahody, voňavé bylinky…  A konečně také nové brambory. Ty, které si s chutí dáte jen tak, uvařené ve slupce, s trochu másla a špetkou soli, zasypané bylinkami. Nebo s tvarohem, jako když jste byli malí a u babičky dostali na stůl tuhle jednoduchou, ale neopakovatelnou dobrotu. Tím vším je začátek léta výjimečný. A tím vším je inspirovaná také limitovaná edice brambůrků Bohemia ČERSTVĚ SKLIZENO!

Limitovaná edice je zastoupena dvěma příchutěmi: Petrželka a olivový olej a Čerstvý sýr a jarní cibulka. Petrželka a olivový olej staví na osvědčeném spojení. Petrželka chuť nových brambor jemně zvýrazní, olivový olej podtrhne jejich svěží chuť. Dohromady vám pak dopřejí dokonalé letní křupnutí. Čerstvý sýr a jarní cibulka zase chutná a voní po čerstvých surovinách, které jsou v moderní gastronomii tolik důležité!

Brambory určené pro limitovanou edici ČERSTVĚ SKLIZENO se navíc ani nezdržují ve skladu – putují z pole rovnou do výroby a odtud ihned do sáčku, jako křupavé brambůrky.  Čerstvěji to už nejde! A na chuti je to znát.
A kdyby vám nové příchutě nestačily, budete si moci po celé léto pochutnat také na klasických, hladkých brambůrkách, ovšem vyrobených opět z nových, právě sklizených brambor.
V obchodě je poznáte snadno: podle speciální pásky na sáčku.

 

 

 

 

Limitovaná edice z první sklizně v každém případě stojí „za křupnutí“. Na oslavě, s přáteli u vína nebo jenom tak, u filmu, na který jste se už dlouho chtěli podívat… a nyní se pět výherců může těšit na velké balení této limitky!!  Mňam :-) 

 

Více najdete na www.bohemiachips.cz

 

 

Výherci jsou:
B. Rohál, M. Malinová