Od srpna do října si můžete na pražské Náplavce zacvičit

Od srpna do října si můžete na pražské Náplavce zacvičit

NA PRAŽSKÉ NÁPLAVCE ZAKOTVÍ LOĎ S UNIKÁTNÍM GYMEM! 

Reebok Experience Store připlouvá na vltavské nábřeží. Loď nabídne tréninky zdarma i obchod s prémiovým vybavením 

Reebok promění Náplavku v epicentrum funkčního tréninku, Les Mills, jógy, CrossFitu i běhu!
Od 7. srpna do 4. října bude na vltavském nábřeží kotvit Reebok Experience Store.
Na této unikátní lodi najdete sál pro cvičení, obchod s prémiovým vybavením, ale také chill out zónu s prostorem pro zajímavé workshopy.


 

Na jednom z nejkrásnějších i nejživějších míst v Praze vzniká výjimečný prostor, kterým značka Reebok navazuje na stejnojmenný projekt z minulého roku, kdy se cvičilo v nedaleké Galerii Mánes. Kapacita všech tréninků byla tehdy v rezervačním systému naplněna dlouho dopředu a zacvičit si příšlo přes pět tisíc lidí!

Pro letošní rok Reebok vytvořil své vlastní prostory, které dokonale přizpůsobil nabitému programu. V klimatizovaném gymu o rozloze 200 m2 budou pětkrát denně probíhat lekce funkčního tréninku, Les Mills, jógy a CrossFitu. Startovat odtud bude také běžecká skupina Reebok Run Crew. V případě příznivého počasí si návštěvníci užijí cvičení na střeše této speciální lodi – s výhledem na Pražský hrad a vltavské mosty.
Připraveny jsou také workshopy z oblasti zdravého životního stylu.

 

Rezervujte si místo včas!

Tréninky povedou zkušení trenéři z respektovaných fitness center, gymů a studií. Najdete mezi nimi například nejznámějšího českého instruktora jógy Vaška Krejčíka, nejlepší CrossFit kouče hned ze čtyř pražských boxů nebo populární instruktory Les Mills Davida Pártla a Veroniku Benešovou. Funkční tréninky pak povedou instruktoři z Form Factory nebo Radka Vandasová z Amazons Gym.

Všechny tréninky zůstávají pro veřejnost zdarma, jejich kapacita je ale omezená, a tak doporučujeme včasnou rezervaci přes web www.reebokexperiencestore.cz, který bude spuštěn už brzy. Sledujte také Facebook Reebok Experience Store.

 

 

Na tréninky se můžete na lodi také skvěle vybavit! V obchodě seženete jako na jediném místě v ČR všechny prémiové řady značky Reebok. Koupíte tu nejen vybavení na běh, CrossFit, fitness, jógu či Les Mills, ale také si můžete pořídit volnočasové sneakers Reebok Classics. Provozovatelem obchodu bude prodejce A3 Sport.

Máte formu? Vycvičte si slevu!

Čím víc sportů si v Reebok Experience St­oru vyzkoušíte, tím větší slevu dostanete. A to až do výše 30 %! 
Když se pak s nákupní taškou vyfotíte a budete svou fotku sdílet na Instagramu s ozn­ačením @reebok_cz 
a hashtagy #ReebokExperience2018 a #A3Sport, dostanete se do slosování o dva kompletní outfity v hodnotě
5 000 Kč.

Návštěvníkům bude k dispozici také chill out zóna, kde se mohou po tréninku občerstvit, usednout na loď
a užívat si pohodu pražské Náplavky.

 

 

 

Pro více informací sledujte:

www.reebok.cz

www.reebokexperiencestore.cz

Facebook.com/ReebokCzechRepublic

Instagram.com/REEBOK_CZ

 

O Reeboku

Reebok International Ltd., se sídlem v Bostonu, MA, USA, je přední světový designer, prodejce a distributor fitness a lifestyle obuvi, oblečení a vybavení. Amerikou inspirovaná globální značka Reebok je průkopníkem
v oblasti sportovního zboží s bohatým a legendárním dědictvím. Reebok vyvíjí produkty, technologie
a programy, které umožňují pohyb, a je odhodlaný doprovázet lidi na jejich cestě k naplnění jejich potenciálu. Reebok se spojuje se spotřebiteli, ať jsou kdekoli a jakkoli se rozhodnou zůstat fit - ať už je to posilování, běh, chůze, tanec, jóga nebo aerobik. Reebok Classics využívá dědictví značky a představuje kořeny značky na trhu sportovního lifestyle. Jako dceřiná společnost Adidas Group je Reebok výhradním dodavatelem konfekce CrossFit a CrossFit Games; exkluzivním globálním dodavatelem konfekce UFC, titulární sponzor série Reebok Ragnar Relay a výhradním dodavatelem oblečení pro Les Mills.

 

Pro více informací navštivte Reebok na www.reebok.com nebo sledujte aktuální novinky na http://news.reebok.com/. Objevit Reebok můžete i zde: http://facebook.com/reebok; http://twitter.com/reebok; http://youtube.com/reebok.