STYL, ŽENSKOST A OSOBITOST – To je LASOUL

STYL, ŽENSKOST A OSOBITOST – To je  LASOUL

ČESKÁ ZNAČKA DÁMSKÉHO SPORTOVNÍHO OBLEČENÍ 

LASOUL to je česká značka dámského oblečení, za kterou stojí Martina Prokopová, máma 
Elly
a manželka světového cyklisty Michala Prokopa. Funkční, stylová a hlavně ženská, tak by se daly vystihnout rysy této značky, která přišla na trh letos na jaře.


 

„Impulsem k založení vlastní módní značky sportovního oblečení LASOUL byla nedostatečná nabídka sportovní módy na trhu“ zmiňuje Martina Prokopová, zakladatelka LASOUL. Jelikož Martina žije s jedním z nejúspěšnějších cyklistů u nás Michalem Prokopem a tak doslova žijí sportem, uvědomila si, že ženy opravdu nemají na výběr hezká, stylová trika, která jim budou sedět i střihem.   

„Kolo je mým koníčkem, nevěnuji se mu na profesionální úrovni, jako můj muž. Pokaždé jsem řešila, v čem vyjedu, nic mi nesedělo. V klasickém cyklistickém dresu se necítím dobře a freestylové bikové oblečení mě nebaví designem. Věřím, že to stejně cítí hodně holek, tak jsem se rozhodla založit LASOUL,“ upřesňuje Martina.

Desing navrhuje sama a dodává „LASOUL je sportovní oblečení pro sebevědomé, stylové a pozitivní holky, které se nebojí jít proti proudu, pro které je sport nedílnou součástí života a život milují“.

Tato móda není jen o vzhledu, trika jsou z funkčního materiálu, který skvěle odvádí pot a v bederní části je umístěna kapsička na drobnosti. Tudíž s triky LASOUL můžete vyrazit jak na kolo, tak na brusle, koloběžku, nebo si i zaběhat.

 

 

 

Aktuálně jsou dostupná trika v pěti různých vzorech s krátkým a dlouhým rukávem.
„Již chystám kolekci na příští rok, která nabídne rozšíření o další super kousky, těšte se,“ sdělila Martina.

 

Kontakt: www.lasoul.cz@lasoulcloathing