Už máte novinku od Lush? Tuhé rozjasňovače si zamilujete

Už máte novinku od Lush? Tuhé rozjasňovače si zamilujete


Představujeme Glow Sticks tuhé rozjasňovače

#LushMakeup

Dostupné v pěti odstínech

Vegan a cruelty-free

Třpyt bez použití plastických třpytek

Plné čerstvých a o pleť pečujících ingrediencí

 

Lush představil novinku Glow Sticks (379 Kč/ks), řadu pěti pečujících, multifunkčních, cruelty free, veganských tuhých rozjasňovačů. Dostupné pouze na měsíc, exkluzivně online

Glow Sticks jsou naprosto úžasné díky rozmanité a snadné aplikaci. Rozjasňovač nanášejte na vystouplá místa na obličeji – na lícní kosti, pod oční oblouky, nad retní žlábek, na kořen nosu, ale i na oči a rty – podle vlastní volby.

Třpyt bez plastu

Produkty Lush, ať už třpytivé či nikoli, obsahují potravinářské barvivo (jak jen to je možné), syntetickou slídu, minerály a přírodní škroby. Všechny třpytky, které se vydají potrubím z vaší koupelny, a z nichž některé si najdou cestu i do oceánu, jsou neškodné pro životní prostředí a k jejich produkci není využívána dětská práce. Používáme i další pigmenty s borosilikáty, tenoučké „skleněné vločky“ z různých minerálů, jako vápník a sodík, potažené vrstvou barviva.
Z hlediska životního prostředí jde o přirozeně se vyskytující materiály, stejně jako používaná barviva. 

Pečující ingredience

Extra panenský bio kokosový olej má svůj původ na ostrově Nias v Indonésii. Je lehký a má spoustu blahodárných účinků na pleť. 10 % výdělku z prodeje tohoto oleje putuje od výrobců na financování sociálního vybavení na ostrově. Arganový olej, který posiluje a vyživuje pleť, je odborně sklízen
a zpracováván ženským družstvem v Maroku.

O řadě

Glow Stick rozjasňovače dostupné v pěti odstínech, jsou inspirovány ptáčky
a jejich lehoučkými a zářivými pírky plných něžných barev a lesku. Jména jednotlivých tyčinek
jsou inspirovány zakladatelem Markem Constantinem
a jeho vášní pro přírodu a ptactvo.

 

 

Najděte si ten svůj :-)

 

ROBIN
tuhý rozjasňovač - 379 Kč/ks

Trocha lichotivé třpytivé růže pro svěží a rozzářené tváře. Nechte tenhle veganský multifunkční rozjasňovač propůjčit vaší pleti živý a veselý vzhled. Hřejivé a zářivé růžové podtóny jí dodají přirozený sváteční lesk
a zdravý jas, ať je léto nebo mráz. 

 

LARK
tuhý rozjasňovač - 379 Kč/ks

Ten nejsladší rozjasňovač, co dá vyniknout vašim rysům s pomocí nebeského třpytu ve studených odstínech jiskřivého šampaňského. Jemně projasní pleť nebo rozzáří make-up, je veganský a vaši pleť ozdobí dokonalým leskem.

 


ROCK DOVE

tuhý rozjasňovač - 379 Kč/ks

Kdykoliv budete chtít jít proti proudu, sáhněte po tomto veganském multifunkčním rozjasňovači. Nechte svůj make-up zazářit v lehkých lila odstínech jemných jako pírko, nebo se odvažte a dopřejte si ametystový jas.
Je jenom na vás, kam se s tímhle nahatým zkrášlovadlem zbaveným plastů necháte unést.

 

PEACOCK
tuhý rozjasňovač - 379 Kč/ks

Odvaha se cení, a proto se zářivě modré a zelené pigmenty spojily, aby se za vámi všichni jen otáčeli.
Dejte prostor paví modři se zlatými podtóny, a když vás lehké rozjasnění přestane bavit, jste s pomocí tohohle multifunkčního veganského rozjasňovače jen jiskru od koketně zářivých odstínů.

 

IBIS
tuhý rozjasňovač - 379 Kč/ks

Tento veganský rozjasňovač je perfektní multifunkční nástroj k „dewy“ make-upu oroseného vzhledu a zdravého jasu. Omlazující arganový, kokosový a jojobový olej se spojily s trochou jemného růžového třpytu, aby vašim tvářím dodaly nebeskou éterickou zář.

 

Jak použít: Přejeďte po kůži pro rozjasněné tváře, třpytící se rty k nakousnutí nebo stíny, které dodají vaším očím jiskru. Nanášejte jemně pro lehký třpyt nebo více vrstev pro tmavší odstíny.

#LushMakeup řada plná výhod

Rozjasňovače Glow Sticks jdou v patách tuhým make-upům Slap Sticks, a stejně jako ony myslí na udržitelné balení. Dokonce můžeme říci, že na to jdou novátorsky, jsou také obaleny odlupovacím voskem respektujícím veganské zásady, jejich aplikace je velmi snadná a dostanete se i k poslední trošce produktu, který zužitkujete, abyste mohla zazářit.

Sledujte a sdílejte #LushMakeup na sociálních sítích a produkty hledejte na webu.