Otevíráme pro vás červnový zelený boxík

Otevíráme pro vás červnový zelený boxík

Představujeme vám novinky ze zeleného brandnoozboxíku na měsíc červen!

Už jste je vyzkoušeli?
Mňam...


 

Vitana Hrachová polévka

Vitana, lokální expert na polévky, připravila tradiční české polévky ve sklenici pro celou rodinu. Polévky jsou připravené ze zeleniny přímo z pole a ihned po uvaření zavařené. Tekutá konzistence, kousky kvalitní zeleniny
a masa jsou zárukou výborné chuti, plnosti a poctivosti. Polévka je rychle připravená a ohřátá. Sklenice polévky + sklenice vody = plný hrnec polévky pro celou rodinu, stačí pouze 2 minuty provařit. Sklenice má speciální víčko, kterým se snadno otvírá. Polévka je bez jakýchkoli konzervačních látek, přidaného glutamátu, palmového oleje, umělých aromat a barviv.

 

Tchibo Mazagrande

Mazagrande není jen další nová ochucená limonáda nebo energeťák. Je to osvěžující nealkoholický nápoj, který v sobě spojuje jemně perlivé přírodní citrusové šťávy a kávový extrakt. Originální chuť a přirozená energie kávového osvěžení dokáže v každém probudit zvědavost. #Objev MAZAGRANDE.

Doporučení – podávejte a pijte a vychlazené.

 

 

Manner Knuspino vanilka

Jemná kreace s pravou vanilkou Bourbon Díky třem lehkým a křupavým vaflím, plněným dvěma vrstvami jemného mléčno-vanilkového krému, je Knuspino vanilka neodolatelnou vaflovou kreací. Obsah krému 74%
s pravou vanilkou Bourbon zdůrazňuje nejvyšší kvalitu a zaručuje zvláštní okamžiky potěšení. Proto je Manner Knuspino vanilka ideálním výrobkem pro každou příležitost

 

 

Fruttimo Jablko

Osvěžující spojení pramenité vody Aquila s nejlepším ovocem z prémiových džusů granini. Nechte se zlákat čtyřmi vyladěnými příchutěmi – jablkem, pomerančem, multi a mixem grepu s pomerančem. Ovocné osvěžení ihned po ruce přijde vhod na cestách, v kanceláři nebo se jen tak odměňte a nechte se unést chutí ovoce.

 

Adriana Tricolore Penne

Těstoviny ze 100% semoliny s přídavkem sušeného špenátu (2%) a sušených rajčat (2%). Ideální pro přípravu letních salátů– pokrm skvěle vypadá a ještě lépe chutná.

 

Magnesia Red Malina

Magnesia RED se silou přírodního hořčíku a vitaminy B! Minerální voda Magnesia s přírodním hořčíkem je
v ochucené Magnesii RED doplněna příchutěmi červeného ovoce a obohacená o vitaminy B3 (niacin), B6 a B12 přispívající k normální funkci imunitního systému a ke snížení míry únavy a vyčerpání. Vyzkoušejte dvě varianty Magnesia RED a objevte i zbývající!

 

Objednávat můžete na www.brandnoozbox.cz