Kvalitní potraviny i eko drogerii a kosmetiku skvěle nakoupíte na Festivalu Evolution. Hrajte o vstupy zdarma

Kvalitní potraviny i eko drogerii a kosmetiku skvěle nakoupíte na Festivalu Evolution. Hrajte o vstupy zdarma

Skvěle a výhodně nakoupit a ještě si přitom užít příjemnou atmosféru a načerpat inspiraci?
To je možné jen na Festivalu Evolution, který je zaměřený na zdravý životní styl a osobní rozvoj.  Konat se bude o víkendu 22. – 23. září na Výstavišti v Praze Holešovicích, tak ho nepropásněte.


 

Dvakrát do roka můžete na jednom místě nakoupit vše, co jindy musíte shánět v několika prodejnách, na trzích nebo na internetu.


Dobré jídlo – spokojený život

Na žádném jiném místě nenajdete tak široký výběr potravin s označení bio, fair trade nebo natur, jako právě na Festivalu Evolution. Mezi vystavovateli najdete lokální producenty i rodinné farmy a firmy. Nebude chybět ani rozsáhlá food zóna s širokou nabídkou potravin a jídel, která potěší i vyznavače raw či bezlepkové stravy, stejně jako vegany a vegetariány. Velkou výhodou je, že cokoliv zde ochutnáte, si můžete také koupit a opačně. Nouze nebude ani o degustace a ukázkové lekce vaření.

Pokud vás vliv jídla a zdraví zajímá více do hloubky, doporučujeme navštívit semináře na toto téma. Například Petra Eatjuicy Halušková,  koučka v oblasti holistického zdraví a expertka na detoxikační metody, vám ukáže cestu, jak se stát Green Smoothie Gangsterem a navíc zde pokřtí knihu s názvem Já jsem úžasná, která vám nabídne „ne-nesmyslný“ návod na sebelásku.

Jíte zdravě, ale nemůžete přesto zahnat myšlenky na sladkosti a jiné dobroty, nebo naopak se tak hlídáte, že už z toho blázníte? „Chodí za mnou klientky s tím, že drží jednu dietu a stále tloustnou. Moje rada? Přestaňte držet diety!,“ říká odbornice na zdravou stravu Margit Slimáková. Cestou je podle ní jíst kvalitní základní potraviny
a jídla z nich připravená. Stačí se prostě vrátit do kuchyně a naučit se alespoň trochu vařit a pak si užívat skvělého jídla, přátel a dobré nálady.

 

Zdravá domácnost

Na festivalu se také dozvíte, jak můžete snadno vylepšit váš dům nebo byt tak, abyste se v něm cítili spokojeně a pohodlně. Proto zde najdete širokou nabídku ekologické drogerie, přírodních materiálů nebo tipy na recyklování nejen odpadu, ale i domácího vybavení, seznámíte se se širokou škálou eko pomůcek i „zlepšováků“ pro domácnost. Víte například, že pokojové rostliny dokážou zbavit vnitřní ovzduší našeho bydlení většiny škodlivých látek?

 

Myslete na sebe

Ženy často přes všechnu péči o rodinu a práci zapomínají na sebe. Není divu, že se dostávají do řady stresových situací. Jak zvládat stres a především, jak mu předcházet, se dozvíte na přednáškách věnovaných osobnímu rozvoji. Praktické ukázky na téma, jak odbourat napětí, vám ukážou fyzioterapeut Tomáš Rychnovský nebo psychoterapeut Milan Studnička. Najít ztracenou motivaci vám zase pomůže kouč Aleš Kalina.
Na workshopech dostanete rovněž návody na jednoduché postupy a metody, které vám pomohou aktivovat a poslat do světa svůj talent. A protože neexistuje lepší metoda, jak si vyčistit hlavu a zároveň se fyzicky protáhnout, budou zde k dispozici volné lekce jógy, taichi, falun gong, meditace nebo základů masáží.

 

 

 

Děti jsou vítány

Na Festival Evolution vezměte i děti, které tady nepřijdou rozhodně zkrátka. Připraveny jsou zde pro ně celodenní programy, výtvarné i hudební dílny a chybět nebude ani hlídací koutek. Tam můžete nechat potomky pod dozorem zkušených učitelek a sami vyrazit například na přednášku koučů Jana Mühlfeita a Kateřiny Novotné na téma, jak odemknout dětský potenciál.

 

 

10 z vás se může těšit na vstup pro sebe a doprovod.

Více informací o festivalu najdete na webu www.evolution.cz 

 

 

Výherci:
V. Smolíková, H. Tajcová, D. Herda, H. Dlouhá, P. Pokorný, H. Musilová, V. Andrysková, G. Jarský, P. Pecková