Zahalte se do vůní od Lush. Nové parfémy právě v prodeji

Zahalte se do vůní od Lush. Nové parfémy právě v prodeji

Příběhy vždycky nezačínají "Za sedmero horami a sedmero řekami..." a neprobíhají uspořádaně
a lineárně. Někdy začínají hypnotizující vrchní notou a končí zajímavě kouřově. Objevte příběhy kolekce parfémů Lush Labs! Od 29. srpna exkluzivně pouze na e-shopu.


 

Umělecký parfemář dokáže vyprávět příběh pomocí tónů černého rybízu nebo sicilských citronů ve spojení s alchymií vaší vlastní kůže. Zapomeňte na komerční stránku parfemářství – na syntetické a přeslazené vůně propagované celebritami – a zůstane vám ta osobní.

Parfemáři Gorilla Perfume Mark a Simon Constantinové čerpají inspiraci ze svých cest a vůněmi ilustrují místa, která navštívili a lidi, které poznali. Někdy jsou tato vyprávění drsná, nezaobalená a surová a tvoří komplexní
a působivé parfémy.

 

 

TWO MORE HEARTS - parfém, 1095 Kč/ 30 ml

Umění svádění ve formě parfému, jehož nositel bude pln touhy a bude si chtít udržet svého milovaného na dosah ruky. Pod jemnějšími harmonickými tóny vanilky rozkvétají romantické růže... jako první záblesky lásky, příslib něžné náklonnosti a nesmělých polibků, zatímco smyslný jasmín evokuje dlouhé večery zahalené jen do touhy po tom druhém. Tvrdě jste dopadli a neodhalujete své karty jen tak? Okouzlujte, podmaňujte, a nechte ostatní hádat. 

 

OVER AND OVER - parfém , 695 Kč/ 30 ml 

Portrét přítele, který nebyl přítelem... Tenhle oslnivý řízný parfém voní lépe, než si zaslouží. Pod šťavnatými svrchními notami se ukrývají tóny chamtivosti a zrady, maskované okouzlujícím kosatcem, který propůjčuje lákavé pozlátko. Limety, bergamot, fenykl a cypřiš jsou jako pořádné nakopnutí, zatímco tóny koriandru se převrací na vaší kůži znovu a znovu a předhání se s trochou sladkosti. Hodujte v příjemné okouzlující společnosti, jen jí příliš nedůvěřujte.

 

COCKTAIL - parfém, 895 Kč / 30mlNad vším se vznáší svůdný jasmín, zatímco elegantní růže zjemňuje temperamentní tóny ylang ylang – opojného květu, který je těžké zkrotit, ale propůjčuje květinovým parfémům charakteristickou finesu. Nekompromisní vůně s unikátní schopností se na vaší pokožce transformovat – nezbedná pocta francouzskému parfemářství, které nám pomáhá být takovými, jací chceme být: odvážní, okouzlující, ale naprosto nedostižní. Ale připravte se, že tento svůdný večerní společník vyžaduje oděv v duchu „je ne sais quoi“.

 

ASSASSIN - parfém , 1095 Kč / 30 mlZbavte se rozptylování a zmatku. Zachovejte klidnou mysl. Soustřeďte se. Sáhněte po autoritativním parfému, který má své ambice. Zahalte se do sebevědomí borovice a vanilky při nevrlém pondělním ránu a vybavte se na cestu po špinavých chodnících a na boj v hromadné dopravě. Oblečte se do řízné limety a oživující neroli, které vám spolu s černým rybízem pomohou probojovat si cestu davem, odstranit apatii a vybojovat svůj osobní prostor. Vkročte do kanceláře. Dejte si kávu, držte hlavu vzhůru. Tenhle parfém řekne za vás: myslím to vážně
a mám na to.

 

ORANGE BLOSSOM - parfém, 1255 Kč / 30 mlVznešený a evokativní parfém, krásný ve své jednoduchosti, a přitom tvořící komplexní zážitek. Zapomeňte na přeslazené parfémy s pomerančovými květy přiškrcenými vanilkou – v tomhle parfému se harmonicky pojí neroli z hořkých a absolue ze sladkých pomerančů. Hřejivé dřevité růžové dřevo, bergamot a spousta ryzí pomerančové absolue připomíná středomořské ovocné sady a venkov: léto v plném květu. Zároveň povznášející, a přitom trochu srdcebolná – vůně, která v sobě ukrývá požitkářskou dovolenou, která volá po vašem návratu.  

 

METAMORPHOSIS - parfém, 895 Kč / 30ml


 
Parfém, který se na vaší kůži metamorfuje v něco silnějšího, sladšího a moudřejšího. První prudké opojení svěžími sicilskými citrony, mandarinkami a hořkosladkou neroli postupně uvolní cestu hlubšímu santalovému dřevu a kořeněnému hřebíčku. Pak se vynořuje kouřová sladkost s nádechem kadidla, to pravé porozumění pro zlomenou duši. Tato vůně mluví o utrpení a ztrátě, ale také o schopnosti věci uzavřít: vnímání času, který plyne, aby hojil rány. Uklidnění tváří v tvář útrapám. Ultimátní evoluce, přeměna v něco lepšího.

 

Sledujte a sdílejte #LushLabs

Nakupujte online na cz.lush.com