Zajděte si do Hard Rock Cafe na podzimní hřejivé drinky

Zajděte si do Hard Rock Cafe na podzimní hřejivé drinky

Podzim v Hard Rock Cafe Praha Vás zahřeje:Limitovaná edice koktejlů Infused With Love

Limitovaná edice Infused With Love, tedy pět exkluzivních koktejlů podávaných v ikonických suvenýrových sklenicích, pro Vás právě míchají barmani v Hard Rock Cafe Praha.  Ať už se necháte zahřát láskou, se kterou jsou tyto koktejly připravovány, nebo se budete rozplývat nad čerstvými ingrediencemi v těchto koktejlech, tyto nové drinky postavené na osvědčené klasice Vás letos na podzim zaručeně okouzlí.


 

 

V nabídce jsou čtyři alkoholické koktejly a jeden nealkoholický. Koktejly jsou servírované ve vysoké sklenici na nožičce i v oblíbené “zavařovačce”. Za cenu 365 Kč (280 Kč v případě nealkoholického koktejlu) získáte nejen lahodný nápoj, ale odnesete si domů i suvenýr v podobě sběratelské sklenice s logem. Všechny koktejly je možné servírovat i v klasické sklenici, pokud má někdo zájem pouze o nápoj bez suvenýrové sklenice.
Cena koktejlu bez sklenice je 255 Kč (v případě nealkoholického koktejlu 125 Kč).

Barmani Hard Rock Cafe Praha, kteří patří mezi barmanskou elitu, Vám v rámci edice Infused With Love nabídnou následující drinky. Který z těchto koktejlů se stane hitem podzimu?

Infused With Love koktejly:

POMEGRANATE CIDER SANGRIA - Bacardi Superior Rum, brusinkový džus, zelená jablka, čerstvé granátové jablko a špetka hnědého cukru, doplněno jablečným ciderem.

TROPICAL MARGARITA – Tequila ochucená jahodami, Cointreau pomerančový likér, čerstvá chuť guave, ananasový džus a limetková šťáva.

MANGO GINGER MOJITO - Spojení Bacardi Superior Rum a prémiového Bacardi Gold zkombinované s čerstvou chutí manga, limetky a máty, doplněno zázvorovým pivem.

ROCK HOUSE PUNCH - Bacardi Superior Rum, tmavý rum a směs tropických džusů, doplněno zázvorovým pivem.

PASSION FRUIT PUNCH (nealkoholický) - Osvěžující směs pomerančového džusu, passion fruit (maracuja) a zázvorové limonády.

Jde o časově limitovanou nabídku, koktejly budou v nabídce pouze do začátku listopadu.

 

 

O Hard Rock International

S provozovnami v 74 zemích, zahrnujícími 185 restaurací, 25 hotelů a 12 kasin, se Hard Rock International (HRI) řadí mezi celosvětově nejuznávanější společnosti. Počínaje kytarou Erica Claptona, Hard Rock dnes vlastní světově největší sbírku hudebních předmětů, které jsou vystaveny v provozovnách po celém světě. Hard Rock je také známý díky živým hudebním vystoupením, sběratelským kouskům oblečení, obrovské sbírce hudebních upomínkových předmětů a oceněné webové stránce. HRI vlastní světovou ochrannou známku pro všechny značky Hard Rock. Společnost vlastní, operuje a pronajímá ve franšízách restaurace v kultovních městech jako Londýn, New York, San Francisco, Sydney a Dubai. HRI také vlastní, licencuje a/nebo řídí hotely/kasina po celém světě. Destinace zahrnují dva nejúspěšnější hotely a kasina v Tampě a v Hollywoodu, obojí na Floridě, které vlastní a řídí mateřská společnost HRI „The Seminole Tribe of Florida“, dále Atlantic City, Bali, Cancun, Daytona Beach, Ibizu, Las Vegas a San Diego. Mezi budoucí lokality Hard Rock Cafe patří Maledivy, Manila, Malaga, Georgetown, Fortaleza, Casablanca a Chengdu. Nové projekty v oblasti hotelů, kasin nebo hotelů spojených s kasiny zahrnují Atlantu, Berlín, Budapešť, Desaru Coast, Dublin, Londýn, Los Cabos, Maledivy, New York City, Ottawu, Dalian
a Haikou v Číně.

 

Pro více informací o Hard Rock International navštivte www.hardrock.com.