Zpříjemněte si snídani jogurty Alpro

Zpříjemněte si snídani jogurty Alpro

Pro příjemnou snídani i chvíle sama pro sebe: Rostlinné alternativy jogurtů Alpro jsou nyní dostupné v praktickém 150 g balení

Vedle oblíbených 500 g balení a dvoj či čtyřbalení jsou nyní rostlinné alternativy jogurtů Alpro dostupné i v novém formátu. Malá 150 g balení jsou ideální na snídani nebo rychlou svačinu. Díky praktické velikosti lze kelímek přibalit do tašky, batohu či kabelky i při ranním shonu. 150 g porce je perfektní také pro chvíle oddechu a vychutnání si chvíle sama pro sebe s lahodnou rostlinnou pochoutkou. Na výběr jsou čtyři varianty, bílá a tři ovocné příchutě – borůvka, broskev a malina s brusinkou. 

 

Rostlinné alternativy jogurtu Alpro chutnají skvěle samy o sobě, lze si na nich ale pochutnat také s ranní porcí cereálií nebo oblíbeným ovocem. Na vrchol blaha vede cesta přes jimi ozdobené lívanečky nebo palačinky.

100% rostlinné alternativy jogurtu Alpro se připravují z vysoce kvalitních sójových bobů. Jsou zdrojem bílkovin
a vápníku, obsahují jogurtové kultury (S.thermophilus, L.bulgaricus), vitaminy B12, B2 a D a mají přirozeně nízký obsah nasycených tuků. Jsou navíc přirozeně bezlaktózové a bezlepkové.

„Zařazení většího množství rostlinné stravy do jídelníčku přináší lidskému tělu řadu výhod. Lidé, kteří pravidelně konzumují dostatečné množství zeleniny, ovoce a luštěnin, mají nižší tělesnou hmotnost a lépe udržují hladinu cholesterolu, tuku a cukru v krvi,“ říká nutriční specialistka Mgr. Pavlína Zdeňková Kroužková a dále vysvětluje: „V současné době jsou velice moderní diety s vyšším obsahem bílkovin, kde je rovněž velmi dobré vyrovnat poměr živočišných bílkovin, bílkovinami rostlinnými zejména z luštěnin. Zejména sója obsahuje nejlepší poměr jednotlivých aminokyselin. Druhou významnou složkou sóji jsou tuky. Sójové boby jsou bohaté především na nenasycené mastné kyseliny, které pomáhají snižovat hladinu cholesterolu v krvi. Nesmíme zapomenout zmínit, že sója jako rostlinná potravina není zdrojem cholesterolu.“

Ovocné varianty rostlinných alternativ jogurtů Alpro jsou oblíbenou součástí snídaně i svačiny. Borůvková příchuť přenese Alpro strávníky do borůvkového nebe, milovníci svěžího ovoce neodolají rostlinné alternativě jogurtu s broskví. Zajímavou kombinací, kterou stojí za to vyzkoušet, je i spojení maliny a brusinky.
Oblibě se těší i neochucená varianta, rostlinná alternativa jogurtu Alpro bílá

 

Dostupnost a doporučená cena rostlinných alternativ jogurtu Alpro 150 g:

Rostlinná alternativa jogurtu Alpro bílá: 21,90 Kč, prodejny Ahold, Billa, Globus, Tesco a Makro

Rostlinná alternativa jogurtu Alpro borůvka: 24,90 Kč, prodejny Ahold, Tesco a Makro

Rostlinná alternativa jogurtu Alpro broskev: 24,90 Kč, prodejny Ahold, Globus, Tesco a Makro

Rostlinná alternativa jogurtu Alpro malina – brusinka: 24,90 Kč, prodejny Ahold, Billa, Globus, Tesco a Makro