TIP na dárek: Pro milovníky seriálu Hra o trůny je tu limitovaná edice Johnnie Walker

TIP na dárek: Pro milovníky seriálu Hra o trůny je tu limitovaná edice Johnnie Walker

Vychutnejte si White Walkera, limitovanou řadu skotské whisky 

Johnnie Walker inspirovanou seriálem Hra o trůny


 

Johnnie Walker si nemohl nechat uniknout vzácné jmenné spojení s White Walkers neboli Bílými chodci, jež jsou jedněmi z řad ústředních postav seriálu produkce HBO, Hra o Trůny. Proto vytvořil unikátní limitovanou edici White Walker, která se nepochybně stane hitem letošních Vánoc.

Blend této whisky, kterou stvořil George Harper, zahrnuje hned několik seriálových symbolik. V srdci tohoto inovativního blendu jsou single malt whisky z jedněch z nejsevernějších palíren Skotska, palíren Cardhu
a Clynelish. Protože kam Bílí chodci vstoupí, tam okamžitě vše vychladne, je i tato whisky speciálním blendem, jež si nejlépe vychutnáte namražený. Náhodný není ani její obsah alkoholu, který činí 41,7 %. Číslo 1 odkazuje na jeden trůn, kterého se snaží všichni zmocnit.  Sedm na 7 království, jež o něj bojují. Chuťově vás whisky překvapí jemnými tóny vanilky, karamelizovaného cukru a lesního ovoce.

Samotný design lahve je pak naprosto fascinující. Na první pohled zaujme sněhově bílé provedení s výraznou změnu typického panáčka. Ten je oblečen do brnění a místo ikonické hole drží meč. To ale není vše! Když láhev namrazíte, díky speciální technologii inkoustu citlivého na teplotu vystoupí modré žíhování a slogan:
„Winter is here“ neboli „Zima je zde.“

Limitovanou edici whisky White Walker o objemu lahve 0,7 l nyní můžete zakoupit za doporučenou cenu 990,-
ve vybraných e-shopech, například na www.alkohol.cz . Od listopadu ji naleznete také na prodejnách.

 

 

 

Děj seriálu Hra o trůny se odehrává v Sedmi královstvích kontinentu Západozemí, ve světě temného středověku, se statečnými i lstivými rytíři, mocnými čaroději, draky a zlovlky. V příběhu plném zrady a ambicí, lásky, čar
a kouzel bojuje sedm šlechtických rodů o vládu a moc. Moc jednoho trůnu. Intriky jsou mezi nimi
na každodenním pořádku. Přes všechny vzájemné rozepře však mají i jednoho společného nepřítele.
Bílé chodce neboli White Walkers.