Hrajte o balíček produktů od Naturhouse a nenechte útočit podzimní splíny

Hrajte o balíček produktů od Naturhouse a nenechte útočit podzimní splíny


Detoxem proti podzimním splínům

Na jednu stranu kopy barevného listí, babí léto a milé pohlazení od slunce, na druhou stranu zima, nachlazení, deprese a splín. Podzim je zkrátka obdobím protikladů a bohužel ne každý si jej užívá. Pokud i vy patříte mezi ty, na které s podzimem a úbytkem slunečního světla přichází smutek a únava, nemusíte hned házet flintu do žita. I když je detox spíše jarní záležitostí, není třeba se mu vyhýbat ani na podzim. Nejen, že zažene všechny chmury, ale perfektně připraví vaše tělo na zimu, nakopne vás a prospěje vašemu zdraví.

Máme řešení pro všechny, kteří chtějí nejen zhubnout, ale zároveň detoxikovat své tělo!

 

Vyhrajte balíček od Naturhouse!
Balíček na 3 týdny obsahuje:

Výživový plán na 3 týdny

Cílové potravinové doplňky

10 rad pro hubnutí a detoxikaci

Exkluzivní recept

Proteinovou tyčinku SLIMBEL SYSTEM jako dárek zdarma

 

 

Kromě exkluzivních produktů na bylinné bázi získáte také cenné rady co konzumovat, abyste podpořili očistu vašeho organismu a cítili se plni sil a energie. Dle dohody vás bude každý týden telefonicky kontaktovat výživová poradkyně NATURHOUSE. S výživovou poradkyní se můžete podělit o své úspěchy, probrat aktuální stav a zkonzultovat další kroky k vysněné postavě.

 

Více informací a nápovědu k soutěži najdete na stránkách www.naturhouse-cz.cz nebo na Facebooku https://www.facebook.com/naturhouse.cz/.

2 výherci vyhrají baliček Hubnutí a detoxikace na 3 týdny

 

 

 

Výherci jsou:
M. Ludvíková, R. Bláhová