Marionnaud představuje NOVINKY Colour my beauty. Navíc můžete vyhrát i dokonalé produkty od Happy

Marionnaud představuje NOVINKY Colour my beauty. Navíc můžete vyhrát i dokonalé produkty od Happy

K bezchybnému čarování s make-upem jsou potřeba také vysoce kvalitní nástroje. Takové, které umí nanést líčidla na svá místa, pohrát si s konturováním tváře a dodat zvýraznění všude tam, kde je potřeba. Nová kolekce kosmetických štětců Marionnaud – COLOR MY BEAUTY přesně taková je. 23 štětců nejrůznějších velikostí má společného jmenovatele – vysokou kvalitu. Ať už sáhnete po kabuki štětci, konturovacím štětci, či mini štětečku na oční stíny, vždy se s ním bude skvěle pracovat! Celou kolekci COLOR MY BEAUTY najdete výhradně v síti parfumerií Marionnaud.


Přesná aplikace, hedvábné, husté syntetické štětinky, příjemný držák a ještě taštička na zip, kterou můžete využít třeba na ostatní zkrášlující pomůcky. Řeč je o nové kolekci kosmetických štětců, se kterými je radost se líčit. Vyzkoušejte například konturovací štětec, který přesně vytvaruje svůdné lícní kosti, či zúží nos, či štětec se speciální houbičkou uvnitř na přesné nanášení make-upu.

Představujeme několik produktů z nabídky:

my flat foundation - brush 01
Tento štětec užijeme na všechny tekuté a krémové textury make-upů. Plochý, ale zároveň zaoblený štětec zajistí nanesení make-upu do zcela přirozeného vzhledu. Měkké štětiny nanášejí make-up rovnoměrně a přesně, ten bude působit mnohem přirozeněji, než běžnou aplikací konečky prstů. Ženy ocení také praktický obal, který mohou dále používat jako kosmetickou taštičku, či obal na jiné nezbytnosti. K dostání za cenu 429 Kč.

 

 

 

my cushion foundation - brush 04
Tento profesionální štětec na make-up tekutých, i velmi tekutých textur v sobě ukrývá praktickou houbičku, která zachycuje a obnovuje správné množství make-upu. Jemné syntetické štětiny umožňují jednoduše přenést make-up na pleť ve zcela rovnoměrné vrstvě pro dokonale přirozený vzhled. K dostání za cenu 429 Kč.

 

my perfect complexion - set 05
Tento štětcový tandem vyčaruje dokonale hedvábnou pokožku a pomůže také s oblíbeným konturováním obličeje. Velký štětec využijeme na pudrové make-upy, tvářenky a také bronzující pudry a menším vytvarujeme potřebné kontury obličeje. Menším štětcem snadno zúžíme příliš široký nos, zvýrazníme lícní kosti, či jen tak rozjasníme oční okolí. K dostání za cenu 599 Kč.

 

 

my dual powder  - & blush brush 12
Produkty dva v jednom jsou velmi oblíbené. Nejinak tomu bude s tímto štětcem, který je na jedné straně určený k zafixování make-upu pudrem, zatímco zkosenou část využijeme k aplikaci tvářenky. Obě strany mají příjemné, husté a velmi jemné syntetické štětinky, díky kterým se se štětcem skvěle pracuje. K dostání za 529 Kč.

 

my dual smudger & precision - brush 20
Krásně orámovaný pohled pomůže vykouzlit tento oboustranný štětec. Pomocí široké strany naneseme snadno oční stíny a poté ho rozetřeme pomocí druhé strany se špičkou. Štětec je vhodný pro všechny typy očních stínů – pudrových, krémových i tekutých. S jemnými syntetickými štětinkami se výborně pracuje. K dostání za 369 Kč.

 

Spousta dalších NOVINEK najdete na www.marionnaud.cz

 

A jako bonus můžete vyhrát balíček produktů HAPPY, které můžete zakoupit také v parfumeriích Marionnaud!

Tři výherci se mohou těšit : 

 

 

Výherci jsou:
B. Bajzová, B. Habová