Máte stále hlad? Vyzkoušejte nové svačinky od Titbitu

Máte stále hlad? Vyzkoušejte nové svačinky od Titbitu

Také vás přes den honí mlsná a pak uždibujete kde co? Nebo váháte, co každé ráno zabalit dětem ke svačině, aby jim to udělalo radost, bylo to nutričně vhodné, vy se příliš nenamáhali s přípravou a oživili tak klasický rohlík se šunkou a sýrem? Tak mrkněte např. na rohlik,cz a kupte sobě i svým dětem baby velikost oblíbených druhů zeleniny a ovoce a jiné ovocné svačinky z Titbitu! Potěšíte tím zajisté všechny, včetně svého těla, kterému tím zaženete chuť a malý hlad zdravě.


Titbit zdravé snacky

Tyto nejen pro děti zábavné a zdravé svačiny navíc koupíte s vědomím toho, že nezatížíte životní prostředí, protože obaly těchto svačinek jsou rostlinného původu. Ukažte i svým dětem, že je v dnešní době nutné myslet na sebe i prostředí, ve kterém žijeme. Tyto materiály na rozdíl od běžných plastů nekontaminují přírodu nebezpečnými látkami. Navíc jsou naše obaly znovu uzavíratelné, tudíž můžete bez starosti uzobávat
a ochutnávat.

 

Nyní můžete vybírat z:

Baby okurky – Jde o velmi malý druh okurky hadovky. Jsou obzvláště křehké a sladké. Jako extrémně nízkokalorická zelenina bohatá na vodu a řadu živin a vitamín B vás taková okurková svačinka doslova nakopne, zavodní a pročistí váš organismus.

Physalis a borůvka – Hravá svačinka pro vás i vaše kamarády. Nejen dětem ve škole vykouzlí tahle exoticky barevná kombinace úsměv na tváři. Physalis je vitamíny doslova nabitá tzv. žlutá třešeň původem z Peru a její kombinace s vitamínovou bombou jako je borůvka, je doslova skvostná.

Mix hrozno – Klasika, která nikdy neomrzí. Nemůžete-li si ho přes den dopřát v tekuté formě, zkuste ho pevném stavu a neprohloupíte. Chcete být krásní, zdraví a mít nervy jako špagáty? Pak vsaďte na hroznové víno.

Sugar snaps a baby karotka - Žádná chuť vám nenavodí pocit, že stojíte uprostřed zahrady rychleji než sladký
a křupavý hrachový lusk. V kombinaci se sladkou baby karotkou jde o super zdravou a chutnou svačinu.

Baby banány - Na světě existuje několik desítek druhů banánů, bohužel v našich končinách je pouze jeden. Není na čase to změnit? Zpříjemněte sobě i svým prckům svačinu v podobě baby banánu. Jsou rozhodně roztomilejší a sladší, ale zdravým zdrojem energie jsou stejně jako jejich velcí příbuzní.

Kiwi berry - Kiwi je doslova vitamínovou bombou, takového vitaminu C v něm najdete více než v citrusech. Zároveň se jedná o ovoce s výraznými antioxidačními účinky, které navíc snižuje hladinu špatného cholesterolu a posiluje imunitu. A pokud vás na obyčejném kiwi nebaví loupání a občas příliš trpká chuť, je na čase vyzkoušet kiwi berry. Nadchne prostě každého.

 

O Titbit, s.r.o:

Nabízí kompletní sortiment ovoce a zeleniny, včetně baby zeleniny, čerstvého koření, výhonků, klíčků či exotické OZ. Připravuje salátové směsi, loupanou a čerstvou upravenou zeleninu. Garance špičkové kvality je zaručena pravidelným leteckým zásobováním. Spolupracuje s lokálními pěstiteli na klasickém sortimentu (brambory, saláty, kořenová zelenina apod.) i specialitách, které se pěstují jen pro Titbit.

 

Společným jmenovatelem je CHUŤ -  nová, zajímavá anebo prostě dobrá!

Více na www.titbit.cz