Fresh Corner na stanicích MOL: skvělé občerstvení i rodinné prostředí! Hrajte o skvělé dárky

Fresh Corner na stanicích MOL: skvělé občerstvení i rodinné prostředí! Hrajte o skvělé dárky

Na čerpací stanici možná zastavíte jen kvůli tankování. Většina řidičů však tuto příležitost využije i ke krátkému občerstvení. Máte-li tak chuť na kvalitní kávu, čerstvou bagetu nebo si třeba jen chcete odpočinout na dlouhé cestě s dětmi, využijte příjemné posezení ve Fresh Corner na stanicích MOL.


 

 

Podle průzkumu společnosti MOL ovlivňuje u téměř poloviny českých řidičů kvalita a chuť kávy výběr čerpací stanice. U mnohých z nich můžeme dokonce mluvit o každodenním rituálu, kterým třeba začínají svůj den cestou autem do práce. Ženy si berou kávu rádi s sebou, muži spíše preferují vychutnat si kávu uvnitř, anebo na venkovním posezení.

 

Milion vypitých šálků kávy měsíčně

Fresh Corner si proto zakládá nejen na výběrové kávě a pestré nabídce občerstvení, ale také na příjemném
a čistém prostředí uvnitř i mimo čerpací stanice. Ať už na svých cestách dostanete chuť na sendvič, hot dog, panini, sladké či slané pečivo, nebo polévku, vždy si ve Fresh Corneru najdete to své. V nabídce nechybí ani zdravé croissanty. To vše v příjemném moderním prostředí s rodinnou atmosférou.

Dominantou nabídky ve Fresh Corneru je výběrová zrnková káva, které se na čerpacích stanicích MOL v Česku měsíčně vypije neuvěřitelný milion šálků. Objednat si ji můžete u profesionálního baristy, který vám
ji naservíruje do porcelánu či do kelímku pro konzumaci s sebou. Ve Fresh Corneru si ale také můžete kávu připravit sami podle své chuti pomocí moderních samoobslužných strojů.

Rodinné prostředí s dětskými a přebalovacími koutky

A mezitím co si vy vychutnáte svůj šálek kvalitní kávy a některou z chutných baget, vaše ratolesti se zabaví hraním si v dětském koutku, kterými MOL své stanice postupně vybavuje. Pro rodiny s nejmenšími dětmi jsou na vybraných stanicích k dispozici také přebalovací pulty.

 

Pro tři z vás si MOL připravil dárky v podobě balíčku:
-hrneček MOL, kabel do auta, flash disk a vůně do auta

Stačí odpovědět (správně) na soutěžní otázku, a výhra může být vaše!

 

 

MOL Česká republika, s. r. o. S 306 čerpacími stanicemi je dnes druhým největším provozovatelem sítě čerpacích stanic na českém trhu. Silnou pozici zastává MOL také v oblasti velkoobchodu, kde patří k vedoucím obchodním společnostem v oblasti distribuce a prodeje motorových paliv a maziv. Ambicí Skupiny MOL v ČR je stát se první volbou pro zákazníky jak v maloobchodě, tak v oblasti velkoobchodu. www.molcesko.cz

 

 

Výherci jsou:
L. Mořínová, H. Zárubová, M. Hrubá