5 jednoduchých metod, jak zpevnit vaše prsa

5 jednoduchých metod, jak zpevnit vaše prsa

Pokud nejste spokojená s tvarem svých prsou, zvažte několik snadných metod ještě před tím, než navštívíte svého plastického chirurga.

Díky těmto metodám, správnému způsobu myšlení a odhodlání budou vaše prsa v poměrně krátkém čase vypadat lépe.

DejTE si studenou sprchu

Ano, ledová sprcha skutečně pomůže zlepšit barvu kůže vašich ňader, ale především je pravidelné studená voda pomůže zpevnit. Pokud se vám zdá obtížné každý den zakončovat sprchu studenou vodou, která je blahodárná pro celé tělo, zkuste si na prsa pokládat kostky ledu nebo rovnou studený obklad, kterým si budete prsa lehce masírovat. Nezapomeňte se po masáži řádně osušit a opakovat proceduru následující den. Pevnost a hezčí tvar jsou v tuto chvíli již pomalu na cestě.

Nehrbte se

Hrbení neprospívá zádům, ale také ani ňadrům. Pokud se celý den hrbíte, pak máte ochablé prsní svaly, což je kámen úrazu číslo jedna. Zkuste se více hlídat a choďte rovně. Nejenom, že pomůžete svým prsům, navíc budete vypadat desetkrát lépe. Přidejte jednoduché cviky na posílení prsních svalů a máte téměř vyhráno.

Přestaňte spát na břiše

Spát na břiše je sice hrozně pohodlná věc, ale rozhodně škodí našemu dekoltu. To stejné platí o push-up podprsenkách, nebo o špatně zvolených podprsenkách co se týče tvaru a velikosti. Zajděte si do speciálního butiku, kde vám s výběrem podprsenky poradí. Uvidíte, že nebudete litovat. Zbytečně malá podprsenka způsobuje narušení průtoku krve v prsech, které pak mohou být citlivé a bolestivé.

Správná podpora při hraní sportů

Všichni víme, že sport a cvičení jsou nejlepší způsoby, jak se udržet v dobré kondici a mít pevné tělo. Ale náročné cvičení nebo například driblování míče tam a zpět může být pro prsa velmi náročné. Je nezbytné myslet na správnou podporu v podobě kvalitní sportovní podprsenky. Vybírejte takové, které chrání celý dekolt.

Zapomeňte na opalování nahoře bez

Chcete mít pevnější a plnější poprsí? Pak se vyhněte nadměrného opalování bez podprsenky nebo plavek. Nevystavujte prsa přímému slunci. Kůže je v této části těla velmi jemná, snadno se spálí, dehydratuje a nakonec ztratí svou úžasnou elasticitu.

foto: pinterest.com