Soutěž o Dias Beauty a sportovní triko

Soutěž o Dias Beauty a sportovní triko

Vyhrajte doplněk stravy Dias Beauty, který Vám pomůže udržet si mladistvý a krásný vzhled.
Dias Beauty dík komplexu kolagenu, kyseliny hyaluronové, biotonu a dalších účinných látek
vám pomůže udržet si krásnou pleť, silné nehty a kvalitní vlasy. Aby toho všeho nebylo málo,
tak výherce od nás navíc dostane funkční sportovní triko, které každá aktivní žena určitě využije.


 

Pečujte o svou pleť, vlasy a nehty. Každá žena zná, jaké to je, když se třepí konečky vlasů, lámou se nehty nebo vysychá kůže. Zvláště v zimních měsících se s těmito problémy potkáváme častěji. Těmto nepříjemným strašákům se můžeme elegantně vyhnout. Celé tajemství spočívá v přísunu kolagenů, které jsou pro lidské tělo jedním ze základních stavebních materiálů. Stárnutí je fyziologický proces, který nelze sice zastavit, nicméně se dá výrazně zpomalit. Řekněte stop nepříjemným projevům stárnutí. V tomto nelehkém boji se zubem času vám pomůže koleganový přípravek Dias Beauty a věk bude pro vás jen číslo.

 

Zázrak jménem Kyselina hyaluronová

Kyselina hyaluronová tvoří jednu z hlavních složek mezibuněčné hmoty a je součástí pojivových, epiteliálních
a nervových tkání. Ve velkém množství se nachází v očním sklivci, kloubním mazu a kůži. Svými antioxidačními účinky chrání pokožku před volnými radikály, podporuje tvorbu kolagenu a podílí se na jiných důležitých biologických pochodech v pokožce. Kyselina hyaluronová má blahodárné účinky na stárnutí pokožky, vyznačuje se schopností vázat na sebe vodu, a to až v tisícinásobku vlastní hmotnosti, takže hydratuje a zjemňuje pokožku. Současně také podporuje tvorbu kolagenu. Kůže obsahuje až 50 % kyseliny hyaluronové z celkového množství obsaženého v našem těle. Mladá pleť jí má v sobě více, díky tomu má schopnost zadržovat vodu, je vyhlazená, pružná, lépe zásobená živinami a chráněná před působením volných radikálů. Promyšlený příjem kyseliny hyaluronové zajistí dokonalé vyživování pleti a výrazně tak zpomalí nepříjemné projevy spojené se stárnutím.

 

Za vším hledej kolagen

DIAS BEAUTY je komplexní vnitřní výživa pro přirozeně kvalitní vlasy, hydratovanou pokožku a pevné nehty. DIAS BEAUTY je unikátní složení čtyř synergicky působících kolagenů Collagen quattro complex®, který se skládá
z kolagenních hydrolyzátů typu I, typu II, typu III a nativního kolagenu. Více informací o pozitivních účincích kolagenu zde: http://diaskolagen.cz/#beauty. Krásné, lesklé a husté vlasy, pleť pružná a hladká, nehty silné
a nelámavé. Všechno tohle má stejného jmenovatele. Kolagen. Dopřávejte svému tělu kolagen a tělo si už samo určí, kam potřebuje kolagen dodat. Vy jen uvidíte, jak se vám postupně zlepšuje pleť, vlasy a nehty.
Dopřejte si krásu.

 

Jak vyhrát v naší soutěži?

Odpovězte správně na kvízovou otázku. Každý ze třech výherců obdrží jedno balení Dias Beauty a funkční sportovní triko. Vylosovaní výherci budou zveřejněni v sekci "Soutěže" a uvědomíme je e-mailem i telefonicky. Výhry zasíláme na adresy v České republice.

 

 

 Výherci jsou: R. Šimonová, P. Hagan, K. Machová