Říjen v přítomnosti sexy a krásných fešáků z Hollywoodu. Navíc soutěž o lístek do kina

Říjen v přítomnosti sexy a krásných fešáků z Hollywoodu. Navíc soutěž o lístek do kina

Hollywoodské trháky jsou nabité sexy muži, kteří lákají do kina i k televizním obrazovkám. Poslední dobou jsou to spíše Ryan Gosling a Ryan Reynolds, kteří učarovali především mladé generaci, ale ani starší muži stále nejsou z kola ven! Některým ženám se rozklepou kolena při pohledu na Leonarda DiCapria, jiné již dlouhá léta propadají kouzlu Brada Pitta. Který nesmí chybět ve výčtu nejvíc sexy herců vám?


 

 

Idoly Zlaté éry Hollywoodu

Zlatý věk Hollywoodu trval více než 30 let, od konce němé éry v americkém filmu ve 20. letech do pozdních 60. let. Paul Newman, James Dean, Marlon Brando nebo Montgomery Clift, herci, kteří podle slov Leonarda DiCapria hráli svojí přirozeností a k nimž on jako mladý vzhlížel, se stali nesmrtelnými legendami. Je také bezpochyby jasné, že byli naprostými idoly své doby a že po nich zatoužilo nejedno dívčí srdce. A není se čemu divit.

Komu věk rozhodně neublížil?

Ač už jim táhne na zasloužilý věk, ve výčtu nejkrásnějších mužů Hollywoodu by stále neměli chybět George Clooney, který v popředí pomyslného žebříčku stál dlouhá léta, nebo Liam Neeson. Tito gentlemani ztvárnili mnoho hereckých rolí, díky kterým se zapsali do paměti mnoha ženám. Že jste již dlouho neviděli žádné jejich filmy? Užijte si říjnové večery právě s těmito muži na televizní stanici AMC!

 

George Clooney

George Clooneyho není třeba představovat, i když šíře jeho záběru by mohla leckoho překvapit. Je nejen hollywoodským hercem, ale i režisérem a producentem. Také díky své pracovitosti stále patří k nejoblíbenějším, a především nejvíce vydělávajícím celebritám současnosti. George Clooney ztvárnil mnoho ikonických rolí, nezapomenutelná je i ta z filmu Američan z roku 2010, kde hrál hlavní roli nájemného vraha Jacka ukrývajícího se na italském venkově. Připomeňte si jej 17. října od 22 hodin na televizní stanici AMC a užijte si podzimní večer v té nejlepší společnosti.

Jason Statham

Bývalý model značky Levi's  a známý padouch z akčních filmů Jason Statham se stal díky jeho rolím akčních hrdinů  idolem žen po celém světě. Zároveň se však stává terčem závisti mnoha mužů, protože po jeho boku stojí světová topmodelka Rosie Huntington-Whiteley, která je známá i díky pózování pro Victoria´s Secret. Jason Statham se na vašich obrazovkách se objeví 26. října od 22 hodin ve filmu Zastav a nepřežiješ. V něm ztvárňuje roli velmi svérázného nájemného vraha jménem Chev Chelios, jehož hranice mezi životem a smrtí je velmi tenká, a musí tak svádět neustálý boj o přežití.

 

Liam Neeson

Posledním krasavcem, na kterého se můžete na televizní stanici AMC v říjnu těšit, je Liam Neeson. Tento velmi urostlý akční hrdina oslavil své 63. narozeniny a stal se nezapomenutelnou legendou mnoha hollywoodských filmů. Tentokrát se vám představí jako bývalý agent CIA Bryan Mills, jehož hlavním úkolem je zachránit život své unesené dcery. 

 

O společnosti AMC Networks:
Společnost AMC Networks Inc. (NASDAQ: AMCX) se již více než 30 let věnuje produkci kvalitních filmů a pořadů, vlastní a provozuje několik populárních a oceňovaných značek v oblasti placené kabelové televize. AMC, IFC, SundanceTV, WE tv, a IFC Films produkují pořady, které jsou výrazné, zajímavé, kulturně relevantní a oslovující diváky napříč různými společenskými skupinami. Společnost také provozuje globální divizi, AMC Networks International.

Více informací najdete na www.amcnetworks.com.

 

Naši čtenáři!

Máme pro vás super soutěž, a to o dvě vstupenky pro jednoho výherce!!!

Navíc se můžete zapojit také do soutěže na stránkách AMC https://www.facebook.com/AMCTVCZ/

 

 

Výherce:
R. Šimonek