K zářivému úsměvu dopomůže správný výběr zubní pasty

K zářivému úsměvu dopomůže správný výběr zubní pasty

Každá žena touží po dokonalém úsměvu a zdravých zubech. Základem úspěchu je pravidelná péče, důslednost a výběr vhodných produktů. Jak ale vybírat, když se drogerie i lékárny doslova předhánějí v nabídce přípravků na čištění zubů? Bělící pasty, pasty pro citlivé zuby, pasty bez fluoru a mnoho dalších. Prozradíme vám pravidla, která při výběru zubních past fungují.


 

Je třeba myslet na to, že pasta nikdy nenahradí kartáček a správnou techniku čištění. Jedním ze základních kritérií při výběru zubní pasty je obsah fluoridu, což je sloučenina, která remineralizuje zubní sklovinu a působí jako ochrana před vznikem zubního kazu. Zubní pasty pro dospělé by měly obsahovat 1000–1500 ppm (parts per milion) – to znamená, že pasta obsahuje 1000–1500 fluoridových částic na milion všech částic.

Citlivější osoby by se měly vyhnout pastám obsahující Sodium Lauryl Sulfate (SLS). To je pěnidlo, které může
u citlivějších osob vyvolávat dávivý reflex a vyšší sklon k tvorbě zánětů v ústech. Zdravý chrup budete mít jedině tehdy, pokud budete mít zdravé dásně a dostatečně silnou zubní sklovinu, v dnešní době už existují pasty, které snižují podráždění dásní a napomáhají zubní sklovinu obnovovat.

     

Nová technologie ActivRepair

Značka přípravků pro zubní hygienu Oral-B přináší na trh novinku na poli zubních past, jedná se o pasty Oral-B Gum & Enamel Pro-Repair obsahující technologii ActivRepair, která snižuje podráždění dásní a pomáhá obnovovat zubní sklovinu už během prvních dvou týdnů.  Vybírat můžete ze třech druhů Oral-B Professional Gum & Enamel Pro-Repair. Original má jemnější příchuť a hladkou konzistenci, Gentle Whitening odstraňuje skvrny a zubní kámen a Extra Fresh zajišťuje dlouhotrvající svěžest.

Pokud chcete mít set pro dokonalou ústní hygienu kompletní, pořiďte si k pastám elektrický zubní kartáček Genius, který pracuje s moderní technologií, kdy kartáček vibruje, pulsuje i rotuje. Vyčistí tak každý zub jednotlivě a odstraní až o 100 % zubního plaku více než běžný manuální kartáček.

 

Soutěžte o zubní elektrický kartáček!

Nakupte v období 11.10. až 7.11. 2018 v hypermarketu Globus dvě libovolné zubní pasty Oral-B, poté si můžete na pokladně vyzvednout los a každý los vyhrává – buď ústní vodu Oral-B, která perfektně doplní vaši zubní hygienu, nebo zubní elektrický kartáček Oral-B Genius 9000.