HUBNUTÍ: Znáte Body Wraps?

HUBNUTÍ: Znáte Body Wraps?


 

Body Wraps jsou zábaly pro zeštíhlení, proti celulitidě, pro zklidnění mysli, zábal pro péči o pokožku a zábal pro sportovce. Provádí se metodou wrapu, kdy se tělo ováže po směru toku lymfatického systému obinadly namočenými ve speciálních lázních určených k dané problematice. Tato procedura se používala již za dob starodávného Egypta a v USA na ní chodí snad všechny hollywoodské hvězdy.

V ČR a na SK  jsou na trhu již 5 rokem a jejich popularita roste čím dál více.

 

Druhy zábalů:

Body Wraps SLIM- zábal slibuje zeštíhlení 5 - 30 cm během 90 minut, jinak zábal klient neplatí. První úbytek je zapříčiněn jemnou stimulací lymfatického systému, kde tělo odvede přebytečnou vodu spolu s toxickými látkami. Zábal pro vyřešení tohoto problému stačí jeden. Pokud chce klientka bojovat s tuky, je potřeba více kúr (3 - 6). Zde je pravidelný trénink a za použití speciálně vyvinuté směsi se může postava změnit až o několik konfekčních velikostí.

 

Body Wraps ANTICELLULITE - tato metoda vzala za své snad všechny neinvazivní procesy, které na odstranění celulitidy fungují. Procedura trvá 120 minut a setkáte se zde s procesy jako je jemná stimulace lymfatického systému, zahřívání bandáží, pohyb, speciální vyvinutá směs, která umí pomáhat odvádět tuk z těla a zpevňuje podkožní vazivo, anticelulitidní masáž, která urychlí látkovou výměna a problémové místo prokrví.
U této procedury je potřeba absolvovat min. 3 kúry. 

Body Wraps SPORT - metoda vyvinuta pro sportovce, kdy dojde díky řádného strečinku k urychlení regenerace po sportovním výkonu, zpomalení tvorby otoků. Zábal jemně stimuluje lymfatický systém, ten má na starost odstranění nadbytečné vody z těla s toxickými látkami. Směs obsahuje látky s pozitivním vlivem na zdravý stav pokožky. Permethol bojuje i proti únavě nohou. Minerály na regeneraci pokožky a správné fungování organismu. V případě potřeby umíme i sportovce odvodnit.

Body Wraps SKIN CARE - detoxikační zábal, který má velmi pozitivní vliv na vzhled pokožky. Decalact Liquid dokáže pomoci v boji s akné a proti zápachu nohou. Během zábalu je zdarma aplikovaná pleťová maska, která se hodí pro všechny typy pleti.

Body Wraps ANTISTRESS - zábal pro zklidnění mysli. Zábal je tvořen z indických bylin, které jsou  antimikrobiální, stimulující. V zábalu působí revitalizačně a pomáhají proti tělesné únavě. Během zábalu si poslechnete řízenou meditaci, která hraje klíčovou roli při snižování stresu tím, že zpomaluje srdeční frekvenci
a dýchání, snižuje krevní tlak, zvyšuje průtok krve do velkých svalů, snižuje aktivitu stresových hormonů, uvolňuje svalové napětí, zvedá náladu, zlepšuje koncentraci, zmírňuje únavu a pocity hněvu či frustrace, stres
a pocit deprese.

 

Zábaly najdete na 170 místech po celé ČR a SR.

Více info a seznam partnerů na www.bodywraps.cz

 

Srovnávací fotka: