Soutěž o dokonalou péči pro muže s kolekcí Men & Airplane

Soutěž o dokonalou péči pro muže s kolekcí Men & Airplane


 

Darujte letos domácí lázně. Vánoční dárky od tradiční české kosmetické značky Manufaktura zaručeně potěší všechny Vaše blízké – dámy i pány všech věkových kategorií. Jsou s láskou tvořené v srdci Prahy, mají mimořádně kvalitní složení založené na obsahu přírodních ingrediencí a díky nádhernému designu se stanou ozdobou každé koupelny.

Soutěžte s námi o 5 balíčků pánské kosmetiky z limitovaná kolekce Men & Airplane v hodnotě 511 Kč, kterou pro letošní vánoční sezónu připravila česká značka Manufaktura.  

 

Dárkový balíček s exkluzivní limitovanou edicí pánské kosmetiky potěší a vynese do oblak nejen milovníky letadel… Originální dárkový set obsahuje: Pánský bylinný sprchový gel a šampon v oblíbeném praktickém složení 2 v 1 a balzám po holení s bylinným komplexem a kyselinou hyaluronovou. Oba tyto produkty doprovází jedinečná vůně se vzdušnými nótami, citrónovo-bergamotovou svěžestí, tajemným muškátovým ořechem
a cedrem. Kolekci příjemně doplňuje silný černý pánský čaj s delikátní chutí i vůní, který dodá energii a zlepší náladu.

 

Nakupovat můžete v obchodech Manufaktura nebo na www.manufaktura.cz

 

Výherci jsou: J. Pešková, N. Uhrová, I. Nováková