Navštivte s námi vědecký park. Hrajte o vstupenky

Navštivte s námi vědecký park. Hrajte o vstupenky


Navštivte zábavní vědecký park u brněnského výstaviště. Užijte si 170 hravých exponátů, díky kterým můžete objevovat, jak funguje svět kolem nás. Zapomeňte na muzeum. V brněnském zábavném vědeckém parku Vida! se exponátů dotýkat prostě musíte. Ale pozor - možná pak nevyjdete z údivu. Objevujte, bavte se a učte se hrou.

Brněnský zábavní vědecký park VIDA! se nachází v bývalém pavilonu D brněnského výstaviště. Na ploše téměř pět tisíc metrů čtverečních je připraveno přes sto sedmdesát interaktivních exponátů, díky kterým mohou návštěvníci lépe porozumět světu kolem nás a které přibližují základní principy přírodních jevů.

Zemětřesná deska, rentgenové oči, oceán v lahvi, kolo na laně, rotující místnost, simulátor povodně, model lidského srdce v nadživotní velikosti, společenství mravenců Atta, archeologické pískoviště, vodní tiskárna
– to jsou ukázky exponátů Vida! science centra. Dotýkat se exponátů je tu více než doporučeno.

VIDA! nabízí také nesčetné množství doprovodných aktivit. Užijte si jedinečná představení se zábavnými pokusy, nechte se nadchnou 3D filmy z divoké přírody. O víkendu navštivte laboratorní dílny pro celou rodinu. Zahrajte si hru Pevnost Vidard a vypátrejte poklad, který se skrývá v expozici. Vyzkoušejte nový prostor pro kutění Bastlírnu a sestrojte si autíčko nebo loďku.

 

Vyhrajte tři rodinné vstupy! Stačí pouze (správně) odpovědět na soutěžní otázku!

Nápovědu hledejte na stránkách vida.cz/scienceshow