Noste ji také! Italská obuv, která hýbe světem - Baldinini

Noste ji také! Italská obuv, která hýbe světem - Baldinini

BALDININI, ITALSKÁ OBUV, KTEROU NOSÍ SVĚT 

Nahlédneme-li do historie tak se psal se rok 1910, kdy rodina, které je Gimmi Baldinini již třetí generací, podnikla své první kroky v obuvnictví a začala tak vyrábět obuv na zakázku výhradně ručně.


 

 

Dnes jsou tyto ruční řemeslné dovednosti stále stejně důležité jako kdykoli předtím a jsou propojeny tvůrčími zkušenostmi inspirovanými světovou kulturou. Nyní o 100 let později a s miliony párů bot pod pásem, má společnost BALDININI více než 100 vlajkových obchodů po celém světě v nejzajímavějších módních městech.

Výrobní proces zaměstnává více než 250 vysoce kvalifikovaných pracovníků. Značka Baldinini přitahují pozornost celého světa, patří mezi nejuznávanější módní značky na světě, kterou sledují i největší módní ikony.

 

BALDININI SLAVÍ 20 LET NA ČESKÉM TRHU

Společnost Baldinini CZ, působí na českém trhu již 20 let. Kdo se rád nechá hýčkat a uvědomuje si, že boty jsou naší vizitkou, může v BALDININI buticích (Havířská 3, Praha 1 a Fashion Aréna ve Štěrboholech pozn. redakce) uspokojit touhu po botách, které nosí svět.

Boty Baldinini se již dávno staly symbolem. Pro někoho luxusu, ale pro všechny symbolem pohodlí a elegance. Špičkový design, nevšední materiály a šikovnost italských ševců předávaná z otce na syna celých sto let
– tomu se říká tradice!

Nezůstalo ale jen u bot. Kabelky, pánské aktovky, pásky a dětská obuv, šperky, brýle, kosmetika.
To vše je Baldinini.

 

Dámská klasická obuv:
    

 

Dámská vycházková módní obuv:

        

 

Více informací najdete také na www.baldinini.cz