Kde nakoupit poctivé české výrobky za dobrou cenu? Navštivte Leron.cz

Kde nakoupit poctivé české výrobky za dobrou cenu? Navštivte Leron.cz


 

Internetový obchod Leron.cz vznikl jako projekt zaměřený na spolupráci s českými tvůrci, designéry a výrobci originálních dámských kabelek. Postupně se sortiment rozšířil o nové kousky ze zlatých českých ručiček.
Na své cestě po stopách českého řemesla se snaží naplňovat svůj hlavní záměr, tedy nacházet nové české značky a tvůrce módních doplňků a zajímavých výrobků pro dámy, pány, děti i domácí mazlíčky. 

Leron spolupracuje s českými tvůrci, jejichž výrobky jsou zajímavé nejen díky netradičnímu designu,
ale také tím, že jsou kvalitní a dobře se nosí. Paní majitelka si váží skvělých nápadů, kreativity a zručnosti všech výrobců, kteří se k Leron přidali. Věříme, že i Vy oceníte hodnotu řemeslné práce nebo pro Vás návštěva Leron.cz bude příjemně strávenou chvilkou, ať už si nějaký zajímavý kousek vyberete nebo se pouze potěšíte pohledem na něj při šálku dobrého čaje, kávy či čehokoli lahodného.

               

 

Otevření kamenného obchodu a zároveň výdejny pro e-shop kousek od náměstí Bratří Synků v Nuslích předcházela náhoda, jak už to tak chodí. Doufáme, že z obchůdku budete odcházet s příjemným pocitem, ať už tu najdete něco krásného pro sebe nebo se "jen" potěšíte pohledem na výrobky českých tvůrců.

Stále více z vás si přeje svůj vybraný originální kousek opatřit monogramem nebo obrázkem dle vašeho výběru. Proto se zde snaží těmto přáním vyhovět. Spousta výrobců spolupracuje i na poli zakázkové tvorby. Aktuálně se tato možnost týká dřevěných manžetových knoflíčků, některých dámských a pánských dřevěných motýlků, luxusních kožených kabelek Leathery, pouzder na drobnosti od Eatme, kožených náramků nebo dětských body a triček. Často však se zákazníkem po společném dialogu přijdou na nové možnosti u dalších tvůrců.

 

                

 

Jedině na Leron.cz se o vás postarají jako o vlastní. Pokud v nabídce nenajdete kousek, který hledáte, stačí se spojit s paní majitelkou, která velice ráda poradí a nabídne vám produkty tvůrců, které by vás mohli zaujmout. Samozřejmě můžete i vy sami nabídnout české výrobce nebo dát tip, co by se mělo na www.leron.cz prodávat.

 

Kde LERON najdete?

Kamenný obchod: Čestmírova 510/7, 140 00 Praha 4 - Nusle

FB - www.facebook.com/leron.cz

IG - www.instagram.com/leron.cz

 

Více informací pak na www.leron.cz