Do sucha i do vodičky. To je obuv Sorel

Do sucha i do vodičky. To je obuv Sorel

Značka SOREL se zrodila v roce 1962 z víry, že styl a funkčnost jdou ruku v ruce.
Tuto víru pak SOREL proměnil ve svou misi.


Začalo to před desítkami let prémiovými zimními botami. V současnosti nabízí SOREL funkční kolekce obuvi založené na dědictví značky SOREL, které jsou synonymem prověřené kvality technologií, materiálů
a zpracování, funkčnosti a módního designu. Pro podzim a zimu 2018 přináší SOREL klasickou ochranu a styly v nových siluetách kolekcí Kinetic, Explorer, Margo a Phoenix.

Podzimní sezóna se nese v duchu účelně zpracovaných klasických stylů. Kolekce Sorel nabízí velký výběr městských bot, jejichž společným rysem je funkčnost, módní styl, nepromokavé materiály a kvalitní zpracování. Vnější materiály přináší napříč kolekcí zelené odstíny i bohaté odstíny hnědé barvy, které jsou již jakýmsi poznávacím znakem bot SOREL. Kolekce dále nabízí strukturovanou voskovou kůži, syté vínové i neutrální tóny, a to v novém pojetí klasiky, ženských siluet a výrazných zvětšených proporcí. Kolekce SOREL pro tuto sezónu
je výrazná, sebejistá a vytvořená účelně pro ženy v pohybu. 

 

     
Kolekce Kinetic

Kolekce Kinetic je výpravou značky SOREL do světa sneakers. Ostře definovaný vzor proporcionálně výrazné podrážky s nepromokavým svrškem tvoří nepřehlédnutelné stylové boty v různých designech pro pro každodenní nošení.

 

   
Explorer

Kolekce Explorer nabízí ochranu a charakteristický styl SOREL pro celodenní nošení. Je vyrobena 
z nepromokavého plátna, kůže nebo semiše s pohodlnou vnitřní podšívkou a nabízí tak chytré a šik řešení, 
jak zůstat v suchu ve městě i přírodě.

 

   
Ainsley

Ainsley kolekce kombinuje dědictví značky SOREL s módními hiking trendy v jedinečné elegantně zpracované nepromnavé kožené nebo semišové botě, kterou zdobí výrazné dvoubarevné tkaničky.

 

   
Margo

Margo představuje zcela novou siluetu SOREL, která je perfektní kombinací minimalistického designu 
a moderního pohodlí. Tuto trendy kotníčkovou botu charakterizuje lehce přečnívající masivní podpatek. 
Cool design boty Margo je synonymem neformální elegance, módy a pohodlí.

 

   
After Hours

After Hours citlivě kombinuje dobrodružnou drsnost s městským šik stylem. Výsledkem je pohodlná bota
s nádechem tvrdého looku s výraznými kovovými úchyty na tkaničky, jenž zjemňuje klínový podpatek a atraktivní lem z “beránka”.

 

 

   
Joan of Arctic

Kolekce Joan of Arctic přináší pro podzim a zimu 2018 nové módní stylové prvky a detaily. Trendy bota se skrytým klínovým podpatkem nabízí díky velmi kvalitní nepromokavé kůži a designu podrážky pohodlí a stylový look v jakémkoliv počasí.

 

 

   
Phoenix

Kolekce Phoenix ispirovaná motorkářským stylem přináší víceceúčelové trendy boty, které by vám neměly chybět podzimním botníku. Vnikají nejen stylovým a funkčním designem 
s módními detaily, ale i kvalitními materiály a zpracováním v duchu značky SOREL – nepromokavou kůží, výraznou neklouzavou podrážkou. Výsledkem je cool look a pohodlí.

 

 

   
Out N About

Klasika SOREL v novém podání pro podzim a zimu 2018 přináší vylepšené složení gumových částí boty 
a zároveň design s užším obvodem kotníku, aby boty maximálně seděly. Out N About jsou trendy 
a funkční obuví pro jakýkoliv aktivní městský nebo i festivalový život.