Kam v zimě na rodinnou dovolenou? Zkuste Stubai!

Kam v zimě na rodinnou dovolenou? Zkuste Stubai!

Tyrolské údolí Stubai dostalo několik ocenění jako lyžařská oblast nejvíce přátelská pro rodiny s dětmi v Alpách. Lyžařské areály jsou přizpůsobené potřebám rodin, umožňují bezplatné lyžování pro děti do deseti let, pokud ho doprovází jeden platící rodič, nabízejí kvalitní lyžařské školy, nabízí koncept služeb BIG Family Stubai.


Zima na Stubai – zábava pro celou rodinu

Kvalitní dovolená s pestrými aktivitami pro děti, to je zima na Stubai!

 

Co přesně je BIG Family Stubai? Nejlepší péče a spousta zábavy na svazích

Pohyb na čerstvém vzduchu, poznávání nových přátel, zábava - děti milují lyžování. Maskoti BIG Family Stubai a jejich pomocníci, dobře vyškolení dětští instruktoři, to vědí, a všichni dohromady zajišťují nekomplikovanou dovolenou pro rodiny s dětmi.

Na ledovci Stubai, největší ledovcové lyžařské oblasti v Rakousku, každoročně maskoti vítají své svěřence v BIG Family lyžařském táboře. Zde se děti ve věku od čtyř let učí lyžovat. Je o ně postaráno dokonce i během oběda. Program BIG Family nabízí BIG Family dětský camp, BIG Family mateřskou školu i BIG Family dětskou restauraci. Děti se mohou například projet na vzrušující lední rallye, která vede přes ledovou jeskyni. Mezi akční zážitky malých i velkých lyžařských fanoušků patří BIG Family slalom nebo na BIG Family Fun Slope.

Maskot BIG Ron je doma v lyžařském středisku Schlick 2000 ve Fulpmesu. Jakmile napadne první sníh, vezme si svou žlutou čepici, na ramena růžové lyže a vydá se z Kalkkögeln, jeho letní rezidence, do Kinderlandu. Zde je k dispozici například lyžařský kolotoč, kurs slalomu, barevné vlajky a brána pro malé hosty. Zábava a hry jsou zajištěny instruktory. K dispozici je spací a přebalovací místnost, obědy a další - děti jsou vítány i bez registrace. Rodiče je mohou kdykoliv navštívit.

V Neustiftu si mohou rodiče spolu se svými malými dětmi užít dlouhou a perfektně upravenou sáňkařskou dráhu. K dispozici jsou celkem tři, z nichž dvě jsou osvětlené třikrát týdně v noci. Poměrně plochý terén s malým sklonem je ideální pro první kroky na lyžích. Nabídku doplňuje půjčovna lyží a horská chata, kde se můžete zahřát.

V Miedersu jsou děti králi! Maskot King Serli nejen sdílí svůj titul s malými návštěvníky, ale také se svými pomocníky v údolní stanici Serlesbahnen. Areál je oddělen od ostatních sjezdovek, takže malí lyžařští nováčci jsou v bezpečném prostředí. Různé učební pomůcky, jako je zvedací plošina, cvičný vlek a magické koberce, zaručují pohodlnou přepravu na vrchol. Umístění vedle parkoviště a autobusové zastávky není jedinou výhodou. Rodiče, kteří chtějí své děti podporovat při jejich prvních krůčcích na sněhu, nepotřebují skipas!

                                                                                

 

Akce pro děti

Členové BIG Family Stubai mají své velké festivaly. 30. prosince 2018 mohou společně s mnoha návštěvníky oslavit Nový rok, je slaven na velké Rodinné silvestrovské párty - včetně velkolepého ohňostroje! V novém roce mohou potkat na cestách oblíbené plyšové maskoty. Na Life Radio Winter Tour 10. února 2019 u Panorama restaurace Kreuzjoch v Schlick 2000 resortu nebo 5. března 2019 můžete navštívit karnevalovou party, na kterou vás pozve Velký Ron. 5. března vás čeká karneval BIG Family Children na horské stanici Gamsgarten. Zábavu zajišťuje dětský DJ, odehraje se i klaunová show s Herbertem a Mimi.

 

Rodinná dovolená s bonusem

K lyžařským kurzům patří řada dalších výhod pro děti. Děti do 10 let doprovázené platícím rodičem jezdí zdarma ve všech čtyřech lyžařských areálech. Na požádání dopravíme děti z hotelu přímo do lyžařského areálu. Další výhodou jsou vlastní vstupy u lanovek pro děti lyžařského kurzu, díky tomu jsou eliminovány čekací doby.

Ale nejen v lyžařských areálech program BIG Family poskytuje skvělé nabídky. BIG Family Premium Homes jsou ubytovací zařízení, které jsou speciálně navrženy tak, aby vyhovovaly potřebám dětí. Navíc restaurace BIG Family podávají chutné dětské menu a také plňí veškerá přání malých hostů. A aby toho nebylo málo, BIG Family hostí v zimní sezóně několik festivalů. Nezapomenutelné lyžařské dovolené s dětmi nic nestojí v cestě.

 

Stubai – vrchol zimní zábavy

Údolí Stubai v Tyrolsku se nachází nedaleko hlavního města oblasti, Innsbrucku. Nejlépe se k němu dostanete po dálnici Brenner z Německa, Rakouska, Švýcarska a Itálie. Údolí Stubai je 35 kilometrů dlouhé, obklopené 80 ledovci a 109 třemitisícovými vrcholy. Má svých pět hlavních lokalit - Neustift, Fulpmes, Telfes, Mieders a Schönberg. Ledovec Stubai, největší rakouský lyžařský areál, nabízí garanci sněhu od října do června.

Od října 2016 funguje nejmodernější 3S lanovka s novou údolní stanicí, renovovanou střední stanicí a horskou stanicí. Přepraví téměř 3 000 lidí za hodinu a to bezpečně a pohodlně do výšky 2900 metrů nad mořem.

Stubai nabízí vše, co je pro dokonalý zážitek z lyžování potřeba. Na své si přijdou mladí i rodiny s dětmi. Stubaiské údolí bylo několikrát oceněno jako "lyžařské středisko nejvíce vhodné pro rodiny s dětmi v Alpách". Lyžování na perfektně upravených svazích čeká na turisty vedle ledovce Stubai ve třech dalších lyžařských oblastech: v lyžařském středisku Schlick 2000 ve Fulpmesu, v rodinném lyžařském areálu Serlesbahnen u Mieders a v Elferbergbahnu v Neustiftu. Alternativní zimní sporty na Stubai jsou stejně oblíbené jako klasické lyžování.

Jeden pětihvězdičkový hotel, tři čtyřhvězdičkové hotely, 33 čtyřhvězdičkových chat, tři tříhvězdičkové superior hotely, 39 tříhvězdičkových penzionů s vysokým standardem a přibližně 4700 lůžek v rekreačních apartmánech a penzionech, stejně jako tradiční farmy a tři kempy nabízejí komfortní ubytování.

Sdružení cestovního ruchu Stubai Tirol informuje na internetových stránkách www.stubai.at o aktuálních nabídkách, termínech a událostech. Online vyhledávání ubytování pomáhá najít vhodné ubytovací kapacity. Dotazy můžete zasílat emailem na adresu info@stubai.at nebo telefonicky na číslo +43 (0) 501881-0. Pro rezervace all-inclusive a dalších balíčků služeb nebo organizaci a uspořádání transferů z / na letiště Mnichov a z / do letiště Innsbruck, tel: +43 (0) 501881-170 nebo -171 nebo e-mail stubaitouristik@stubai.at.

Obrázky a texty je možné bezplatně stáhnout z tiskového portálu www.stubai.at/presse/.

V našem tiskovém portálu můžete také přímo stáhnout video sekvenci z regionu. Jednoduše klikněte na požadované video, zadejte médium, stejně jako účel a klikněte na tlačítko "Video anfordern". Poté obdržíte e-mail s odkazem na stránky, kde video lze stáhnout.

 

Více na www.stubai.at