Kde můžete nakojit miminko v centru Prahy? Nově i v hračkářství Hamleys!

Kde můžete nakojit miminko v centru Prahy? Nově i v hračkářství Hamleys!


Poslední říjnový den byl slavnostně otevřen nový kojící Hami koutek v Hamleys, největším hračkářství u nás. Díky němu mají maminky další zázemí, v němž mohou své nejmenší nejen nakojit, ale také jim ohřát potřebný příkrm v mikrovlnce, přebalit, nechat je pohrát si s hračkami a taky protáhnout po delším sezení v kočárku nebo Manduce.


 

 

Akt kojení představuje jeden z nejintimnějších okamžiků na světě. Proto si zaslouží klidné, čisté a pohodlné prostředí, kde může být v pohodě nejen miminko, ale i maminka. Všechny tyto požadavky splňuje nový kojící Hami koutek nacházející se ve spodním podlaží našeho největšího hračkářství Hamleys, ihned poblíž zrcadlového bludiště. Iniciátorem vzniku nového místa sloužícího ke kojení je kromě jedinečného hračkářství s mnoha atrakcemi také Nutricia (značky Hami, Nutrilon apod.), jasný favorit v dětské výživě.

„Víme, jak moc je důležitých prvních tisíc dnů v životě dítěte a jak moc to ovlivňuje jeho další vývoj a růst.
A také víme, že na jídlo potřebujeme i vhodné místo. Z toho důvodu jsme pro vás připravili Hami koutek, kde můžete v klidu spolu se svým děťátkem načerpat sily,“ vysvětluje Simona Lišková, marketingová ředitelka Nutricie. „Naše maminky a jejich děti jsou hravé a užívají si svět plnými doušky. Proto byla pro nás spolupráce se značkou Hamleys jasná volba. Díky tomu vzniká unikátní příležitost pro rodiče a jejich děti, jak spojit užitečné s potřebným.“

Průměrná návštěva maminek v hračkářství Hamleys je přibližně 2 hodiny. To je přesně čas, kdy se začne miminko hlásit o svůj další příděl mléka nebo příkrmu. Běžně můžete maminky vidět kojit na schodech, v kavárně, případně kdekoliv na ploše obchodu. Není to nic pobuřujícího, ale zároveň to může být pro maminku
i miminko poměrně stresující, protože u toho nemají potřebný klid.

„Přejeme si, aby se maminky a jejich děti v Hamleys cítily co nejlépe. Proto jsme se rozhodli spolupracovat se značkou Hami, která je odborníkem na dětskou výživu a pomohla nám vytvořit maminkám čistý a bezpečný prostor pro podporu kojení,“ zmiňuje Pavel Čmelík ředitel pražské pobočky Hamleys. „Poskytování nadstandardního zákaznického servisu je pro nás prioritou a věříme, že podpora kojení je tím správným krokem,“ říká Pavel Čmelík, ředitel pražské pobočky Hamleys.

Hami kojící koutek je pro rodiče a jejich nejmenší oázou v centru města, kde se můžou na chvíli zastavit
a v klidu a v útulném prostředí obstarat svého nejmladšího člena rodiny. Je to místo, kde mohou maminky v pohodlí a teple nakojit své miminko, zatímco tatínek kupuje dárky.

„V případě, že vaše nejmenší popadne hlad a v kočárku nemáte zrovna nic po ruce, najdete v kojícím koutky
i Hami výrobky, která uspokojí bříška největších mlsounů,“ dodává Simona Lišková. 

 

                                                                

 

Kojící Hami koutek najdete ve spodním podlaží Hamleys (poblíž zrcadlového bludiště) v ulici Na Příkopě 14, Praha 1.