TIP NA DÁREK: Originální české ručně vyráběné obaly na knihy

TIP NA DÁREK: Originální české ručně vyráběné obaly na knihy


DecenteBB – originální české ručně vyráběné obaly na knihy

Hledáte dárek, který je krásný a zároveň užitečný? Milují vaši blízcí knihy? Určitě je potěší ručně vyráběné obaly na knihy. S puntíky, levandulemi, růžemi, makronkami, kočičkami, koňmi, pejsky, andílky, kotvami, s motivy Londýna nebo Paříže... Snadno vyberete „kabátek na knížku“ pro každého vašeho blízkého,
ať už klasický, nebo oboustranný. 

 

 

DecenteBB

Při navrhování a výrobě krásných obalů na knihy je kladen důraz především na perfektní profesionální zpracování a výběr těch nejkvalitnějších materiálů. Všechny výrobky mají značku Czech Hand Made a šijí je zkušené švadleny. Jedinečný a originální vzhled každého obalu je zaručen pečlivým výběrem lícové a rubové látky. Pro svůj luxusní vzhled se upřednostňují vysoce kvalitní látky se zlatými tisky a zlatými konturami. Obaly jsou vyztuženy – díky tomu drží dokonalý tvar. Samozřejmostí je všitá záložka laděná do barvy vnitřní strany obalu. Každý obal je dárkově zabalen v celofánovém sáčku a opatřen štítkem Hand Made a návodem na údržbu.

 

   

 

Originální ručně vyráběné obaly na knížky zakoupíte nejen na webu www.decente.cz, ale i v knihkupectví Neoluxor, Neoluxor books a Kanzelsberger po celé České republice.