Posilujte imunitu českými produkty

Posilujte imunitu českými produkty


Bylinkami proti kašli a nachlazení  Jitrocel, mateřídouška, echinacea, lípa, plicník nebo divizna? Kolik znáte léčivých bylin? A víte, která mírní kašel, rýmu nebo posiluje imunitu? Pomáhají po staletí a stejnou dobu přežívají i staré receptury na čaje nebo oblíbené sirupy. Každý sirup je bohatým zdroje bylinných extraktů
a podle složení si ho zvládneme naordinovat sami.

 

Silou přírody


MaxiVita Herbal Bylinný sirup posiluje imunitu

obsahuje výtažky z echinacey, plicníku a vitamíny. Extrakty ze známých léčivek pozitivně přispívají ke zvýšení odolnosti proti virům a bakteriím. Echinacea má výborné antivirové i antibakteriální účinky,  a proto se využívá  při léčbě nachlazení a na posílení odolnosti. Plicník léčí záněty průdušek a podporuje hojení sliznic. Sirup je obohacen o vitaminy C, E a B, důležité pro celkově dobrou kondici organismu. Je vhodný také  k výplachům úst při zánětlivých onemocněních. Případný zákal je přirozenou součástí bylinného sirupu  a není na závadu.

K dostání v obchodní síti  a drogeriích nebo na nasevitaminy.cz200 ml za obvyklou cenu  64,90 Kč.

 

MaxiVita Herbal Bylinný sirup Na Kašel

obsahuje  výtažky z lipového květu, divizny a vitamín  C.
Bylinky lípa a divizna příznivě působí na horní cesty dýchací a  pomáhají  při léčbě kašle, rýmy a nachlazení. Napomáhají tišit dráždění v krku, zmírňují chraptění a potlačují kašel. Sirup je obohacený o vitamín C pro zvýšení  obranyschopnosti organismu. Případný zákal je přirozenou součástí bylinného sirupu a není na závadu.

K dostání v obchodní síti  a drogeriích nebo na nasevitaminy.cz, 200 ml za obvyklou cenu  64,90 Kč.

 

MaxiVita Bylinný sirup KAŠLÍK

je určený dětem. Obsahuje výtažky z léčivého jitrocele, mateřídoušky a vitamín C.
Tyto léčivky podporují uvolňování hlenu a usnadňují odkašlávání. Zklidňují podrážděnou sliznici dýchacích cest a zmírňují tak dráždění ke kašli. Sirup je obohacený  o vitamin C, který podporuje imunitní systém a tím celkovou obranyschopnost dětského organismu. Sirup je určený dětem od 1 roku.  


K dostání v obchodní síti  a drogeriích nebo na nasevitaminy.cz, 200 ml za obvyklou cenu  64,90 Kč.

 

Více na www.vitar.cz