Vyhrajte vůni pro hlubokou relaxi a nedejde stresu šanci

Vyhrajte vůni pro hlubokou relaxi a nedejde stresu šanci

Tempo dnešní doby je velmi vysoké, stress se kumuluje a najít si čas na procházku v přírodě nebo lekci jógy se někdy zdá jako velký nadstandart. Proto Jana z Kantu vyvinula novou řadu posvátných vůní SACRED, které pomáhají k rychlému zklidnění smyslů a hlubší relaxaci, navozují vnitřní klid.


 

KANTU uvádí novinku – řadu posvátných vůní pro hlubokou relaxaci KANTU SACRED

 

SACRED DREAM – je uklidňující harmonizační  sprej na polštář a do ložnice  SERENITY s čistými éterickými oleji tišící Levandule doplněné konejšivými tóny uvolňujícího Heřmánku a vybalancované vyšší nótou sametově růžového bouqetu Gerania, které zmírňuje napětí a úzkosti. Nechá vaše starosti odplynout v jemném hedvábném oblaku vůně a najděte svůj vnitřní klid, váš polštář Vás přivítá kašmírovým pocitem bezpečí… Pomáhá navodit klidný a osvěžující spánek. 

Cena 150ml, 470,- Kč

 

SACRED LIGHT - jemná aromaterapeutická mlha  vůně PURITY prozáří prostor pro relaxaci, zklidňuje
a prohlubuje váš prožitek z meditace či jiné formy relaxace. Vyrobeno z čistých éterických olejů.  Exotická jemná květinová vůně vzácného Modrého Lotusu a konejšivého Heřmánku je podtržená delikátní čistotou delikátního květu Bílého Zázvoru. Vůně posvátného Lotusu, symbolu čistoty a transformace, má zklidňující účinek na mysl i tělo, podporuje laskavost, odpuštění a spirituální růst. Heřmánek dodá vnitřní klid a stabilitu, Bílý Zázvor optimismus…Vyčistí místnost energeticky a vytvoří posvátnou atmosféru.
Cena 150 ml, 630,- Kč

 

 

Obě vůně jsou v luxusním balení s křištálovým přívěškem, který poslouží jako talisman klidu.

Koupíte na www.kantu.cz , kontakt jana@kantu.cz, tel. 602 608 125

 

Dva výherci se mohou těšit na jednu z vůní.

Přejeme krásný relax :-)

 

 

 Výherci jsou: Z. Broukalová, N. Krčmářová