Preventan vyhlašuje Týden imunity

Preventan vyhlašuje Týden imunity

Při příležitosti 20. výročí na trhu vyhlašuje Preventan® Týden imunity, osvětovou akci pro veřejnost, během které chce poukázat na důležitost průběžné péče o zdraví a celoročního budování imunity.


 

Preventan, řada originálních doplňků stravy na podporu imunity, chce upozornit, že péči o zdraví a zejména
o imunitu je třeba věnovat se komplexně a vytrvale. Právě proto se společnost rozhodla zasvětit čtvrtý lednový týden imunitnímu systému a zdravému stylu života.
V příštím roce tedy připadne Týden imunity na termín 21. – 27. 1.2019

                                                                                                            

„Na farmaceutickém trhu působí Preventan již 20 let, během kterých se stal jedním z hlavních produktů v oblasti posilování imunity. Jako jeden z klíčových hráčů v sektoru cítíme zodpovědnost za informovanost spotřebitelů v této oblasti a chceme proto Týdnem imunity zvýšit povědomí o fungování imunitního systému a péči o něj. Lidé totiž často péči o svůj imunitní systém podceňují, snaží se jej posílit až v době, kdy tělo začíná bojovat s nemocí, ale to už je pozdě. Proto na ně chceme apelovat, aby imunitu posilovali dlouhodobě, a to nejen pomocí potravinových doplňků, ale zejména zdravým životním stylem,“ vysvětluje MUDr. Lukáš Jirka, generální ředitel Neuraxpharm Bohemia.

Během Týdne imunity mohou lidé po celé ČR navštívit vybrané lékárny, kde budou působit vyškolené týmy, které budou zjišťovat stav imunity a poskytovat informace o jejím vhodném posilování. Další informace budou k dispozici na webu www.tydenimunity.cz, který bude spuštěn začátkem roku 2019. Kromě rad, jak posilovat imunitu, ale třeba i zdravých receptů a tipů na cvičení se mohou návštěvníci webu těšit také na online poradnu s odborníkem, který zodpoví jejich dotazy týkající se péče o zdraví.

 „Chceme spolupracovat i se subjekty v oblasti tělovýchovy a sportu, protože si uvědomujeme nepostradatelnost pohybu pro zdraví lidského organismu,“ dodává Lukáš Jirka. Preventan již v minulosti aktivně podporoval sportovní akce pro mládež, např. Preventan Cup nebo Běh pro tebe. Pořádal též vzdělávací semináře pro lékárníky i odbornou veřejnost, další aktivity věnované osvětě a edukaci široké veřejnosti jsou plánovány na nadcházející rok právě v souvislosti s Týdnem imunity.

Během celého Týdne imunity budou probíhat soutěže, které zábavnou formou přiblíží některé aspekty péče
o imunitu dospělých a dětí a umožní účastníkům vyhrát zajímavé ceny. Preventan navíc v rámci akce plánuje veškeré své produkty v lékárnách cenově zvýhodnit.

 

  

 

 

 

O značce Preventan

Doplňky stravy řady Preventan® obsahují aktivní složku ProteQuine® a vitamin C, který přispívá k normální funkci imunitního systému. V roce 2018 oslavil Preventan 20 let na trhu, během kterých se jeho portfolio postupně rozrostlo na 4 varianty – Clasic, Akut, Quattro a Junior v několika příchutích. Dnes tak Preventan nabízí celkem
14 produktů, které jsou zákazníkům dostupné výhradně v lékárnách. Preventan je originální doplněk stravy vyráběný v České republice.

 

Více informací se dozvíte na www.preventan.cz nebo www.facebook.com/PreventanCZ/