Předvánoční party se Santou v Hard Rock Cafe Praha!

Předvánoční party se Santou v Hard Rock Cafe Praha!

Zábavný program a skvělé jídlo pro malé i velké.

 Vánoce už klepou na dveře a začíná oblíbený čas vánočních setkání. Hard Rock Cafe Praha si připravilo program pro ty nejmenší návštěvníky a v sobotu  1. prosince pro ně uspořádá Dětskou party se Santou!


 

 

První prosincovou sobotu bude v Hard Rock Cafe Praha od 10:00 do 11:30 připraven tradiční předvánoční večírek. Děti i rodiče se mohou těšit na bohatý brunch, který nabídne výběr ze sladkých i slaných pokrmů. Místní kuchaři budou podávat čerstvě upečený chléb a bagetky s výběrem pomazánek, domácí muffiny, palačinky
s javorovým sirupem, jogurt s müsli a čerstvé ovoce a připravena bude také klasická anglická snídaně s grilovanou slaninou a párečky.

Kromě jídla bude pro malé návštěvníky připraven také bohatý program. Děti se budou moci zúčastnit pěvecké soutěže Hard Rock hledá talent a výhrat tak některou z lákavých cen, například vouchery na kolotoč nebo bludiště v hračkářství Hamleys. Pohrát si v dětském koutku, protáhnout se na opičí dráze, nebo si užít malování na obličej. Těšit se mohou také na soutěž o nejlepší kostým.

Cena pro dospělé je 250 Kč, pro děti pak 165 Kč. Cena zahrnuje konzumaci bufetu a program pro děti.
Pro děti je v ceně také neomezená konzumace džusů, Pepsi, Pepsi Light, Mirindy, 7Up a sody.Pro rezervaci místa (rezervace je nutná) pošlete e-mail na petra.hartova@hardrock.com.

 

O Hard Rock International

S provozovnami v 74 zemích, zahrnujícími 185 restaurací, 25 hotelů a 12 kasin, se Hard Rock International (HRI) řadí mezi celosvětově nejuznávanější společnosti. Počínaje kytarou Erica Claptona, Hard Rock dnes vlastní světově největší sbírku hudebních předmětů, které jsou vystaveny v provozovnách po celém světě. Hard Rock je také známý díky živým hudebním vystoupením, sběratelským kouskům oblečení, obrovské sbírce hudebních upomínkových předmětů a oceněné webové stránce. HRI vlastní světovou ochrannou známku pro všechny značky Hard Rock. Společnost vlastní, operuje a pronajímá ve franšízách restaurace v kultovních městech jako Londýn, New York, San Francisco, Sydney a Dubai. HRI také vlastní, licencuje a/nebo řídí hotely/kasina po celém světě. Destinace zahrnují dva nejúspěšnější hotely a kasina v Tampě a v Hollywoodu, obojí na Floridě, které vlastní a řídí mateřská společnost HRI „The Seminole Tribe of Florida“, dále Atlantic City, Bali, Cancun, Daytona Beach, Ibizu, Orlando, Shenzen a San Diego. Mezi budoucí lokality Hard Rock Cafe patří Maledivy, Manila, Malaga, Georgetown, Fortaleza, Rosario a Chengdu. Nové projekty v oblasti hotelů, kasin nebo hotelů spojených s kasiny zahrnují Berlín, Budapešť, Desaru Coast, Dublin, Londýn, Los Cabos, Maledivy, New York City, Ottawu, Sacramento, Dalian
a Haikou v Číně. V roce 2018  udělil časopis Forbes společnosti Hard Rock International titul nejlepšího zaměstnavatele pro ženy.

 

Pro více informací o Hard Rock International navštivte www.hardrock.com.