Hodinky Swatch ve speciální kolekci k výročí Mickeyho Mouse

Hodinky Swatch ve speciální kolekci k výročí Mickeyho Mouse

Hodinky Swatch od nás už znáte. Ale proč je tolik milujeme?
Z jejich kolekcí si vybere opravdu každý, a mohou být skvělým dárkem také pod stromeček.


 

Několikrát jsme vám představovali speciální kolekce nebo dávali tipy na dárky. Hodinky Swatch jsou dokonalým dárkem nejen pro vás samotné, ale můžete potěšit třeba maminku ke Dni matek nebo svého milého
k Valentýnu. Swatch se snaží okouzlit každého a dopřát styl každému. 

 

SWATCH OSLAVUJE MICKEYHO MOUSE S DAMIENEM HIRSTEM

Mickey Mouse prostřednictvím smíchu, optimismu a naděje spojuje generace po celé planetě. Třebaže nikdy nezestárne, letos slaví 90. narozeniny a značka Swatch se rozhodla mu vzdát poctu dvěma výjimečnými modely ze série Art Special, vytvořenými Damienem Hirstem.

Oba modely navržené britským umělcem mají limitovaný počet kusů, opatřených sériovými čísly.
Hodinky SPOT MICKEY budou exkluzivně dostupné v den Mickeyho výročí, 18. listopadu, po dobu pouhých 24 hodin na www.swatch.com v limitovaném počtu 1 999 kusů. Mají oblíbeného myšáka na číselníku a jeho typické barvy rámují náramek hodinek.

  

 

Hodinky MIRROR SPOT MICKEY v limitovaném počtu 19 999 kusů si pohrávají s většími tečkami a zobrazují myší hvězdu na zrcadlovém pozadí pásku a číselníku.

Na zadní straně obou modelů se toho však skrývá ještě mnohem více: podpis jednoho z nejvýznamnějších umělců naší doby, který skutečnému originálu zrozenému v roce 1928 přeje vše nejlepší.

 

Vy máte nyní jedinečnou možnost vyhrát jedny swatchky  :-) a být trendy!

Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku, a čekat na oznámení o výhře.

 

Výherci jsou: A. Soukupová