Pro fanoušky Star Wars: Oblečte se do bundy od Columbia

Pro fanoušky Star Wars: Oblečte se do bundy od Columbia


Columbia představuje limitovanou edici bundy inspirované zákulisím natáčení
a
štábem filmu Star Wars: Impérium vrací úder

 

 

Columbia Sportswear představuje Star Wars™: Empire Crew Parka – limitovanou edici unisexové bundy inspirované původním filmovým štábem legendárního filmu Star Wars™: Impérium vrací úder při natáčení scén z ikonické ledové planety Hoth. Tato speciální limitovaná edice navazuje na loňskou úspěšnou sérii bund Columbia hrdinů filmu Star Wars: Impérium vrací úder a tentokrát přináší upgradovanou stylovou bundu filmového štábu. V prodeji bude od 7. prosince 2018, 6:00, na e-shopu do vyprodání limitované edice za cenu cca 13 000 Kč (499.99 EUR).

Bunda Star Wars™: Empire Crew Parka kombinuje vintage look s moderními technologiemi. Pyšní se zachováním původního designu, ale zároveň má jedinečné funkční technologie Columbia, které pomáhají ochránit před extrémními zimními podmínkami. Nepromokavá prodyšná horní vrstva bundy s lepenými švy funguje jako generátor ochranného štítu Echo Base a chrání před nežádoucími vnějšími elementy, zatímco vnitřní termo-reflexní podšívka Omni Heat a zateplení bundy zahřejí jako Wookiee. Bunda je dále vybavena odepínací nastavitelnou kapucí s odnímatelným lemem z umělé kožešiny, multifunkčními kapsami atd.

Nechybí  autentické detaily původní bundy včetně výrazné modré barvy a pruhů na ramenou pro zvýšenou viditelnost ve vánici, nášivky na prsou s Darth Vaderem v plamenech, log Star Wars a jmenovky na náprsní kapse. Na podšívce jsou uvedeny souřadnice ledovce Hardangerjøkulen v Norsku, kde natáčení filmu Star Wars: Impérium vrací úder probíhalo.

 

                                  Cena cca 13 000 Kč.

 

 

 

Více také na www.columbiasportswear.co.uk/home