Hrajte o cestovní hrací sety od TV Spektrum

Hrajte o cestovní hrací sety od TV Spektrum

Svátky plné zábavy i herních strategií

Neunikne vám žádná novinka ze světa technologií, vědy, nebo přírodních jevů? Tak to jste jistě fanoušky televizní stanice Spektrum. Ta totiž ve své programové nabídce přináší kvalitní zábavně vzdělávací a dokumentární pořady a série, které osvětlují přírodovědecké, historické, architektonické i technologické taje. Soutěžte s námi a televizní stanicí Spektrum a užijte si vánoční svátky s rodinou, přáteli, tradiční zábavou i strategickými hrami v cestovním balení. 

 

Dokumentární filmy a série televizní stanice Spektrum uspokojí svým zpracováním i náročné diváky. Takovou je třeba série Tenkrát na východě, kterou provází srbský režisér Emir Kusturica. Ten v tematicky zaměřených dílech představí, jak se země východní Evropy po pádu železné opony vyrovnávaly s nově nabytou svobodou
a jak prožívaly divoká devadesátá léta. Každý čtvrtek od 22 hodin se tak můžete vypravit do ne tak daleké minulosti. Seriál se vysílá do 20. prosince a čekají vás v něm témata jako móda, nově zbohatlí nebo gastronomie.

 

 

Soutěžte v tomto adventním čase s televizní stanicí Spektrum.

Připravené pro vás máme čtyři hrací cestovní sety, které v sobě ukrývají 6 různých her, jenž možná !
znáte ze svého dětství.

Stačí správně odpovědět na otázku!

 

Výherci jsou: M. Kropáčková, Z. Šolcová, A. Procházka