Santova dílna v Mama Shelter

Santova dílna v Mama Shelter

Nevíte, co s dětmi tento adventní víkend? Přijďte za Santou a užijte si bezva den!


 


Tento rok se Santa rozhodl, že jeho kanceláří bude v sobotu 15.12. Mama Shelter! Moc rád se se všemi dětmi
i dospělými potká od 11:00 – 15:00 hod a po celou dobu bude naslouchat přáním a možná i některá splní :-) Bude záležet na tom, jestli jste byli HODNÍ nebo jste ZLOBILI! :-)

Santa bude mít s sebou také svoji kouzelnou schránku, která bude posílat přání přímo do jeho tajné dílny
na severním pólu!

A až nasajete vánočního ducha, ochutnáte náš speciální vánoční punč, můžete si zahrát arkádové hry, fotbálek nebo stolní hry a náš speciální vánoční DJ vám zahraje třeba i “Rolničky” abyste se dostali do té správné vánoční nálady :-)

Připraven pro vás bude také slavnostní brunch a to od 11 do 15:00. V jeho ceně 780 Kč jsou i nealkoholické nápoje nebo dvě skleničky vína nebo dvě piva. Děti do šesti let mají vše zdarma.

Mama Shelter najdete na adrese bývalého Parkhotelu v Praze ve Veletržní ulici.

Pro více informací se podívejte zde: https://www.facebook.com/events/557079644753897/

 

Mama Shelter je křižovatkou pro lidi všech věkových kategorií, národností, kultur a etnického původu. Mama Shelter je přátelská, inovativní, elegantní, dostupná a oblíbená. Mama Shelter konečně nabízí krásné, autentické
a živé místo k cenově přijatelnému pobytu ve velkých městech. Stávající hotely byly navrženy ve spolupráci
s Philippem Starckem, Thierry Gaugainem a Jalilem Amorem, jejichž cílem bylo vytvořit oduševnělý prostor prolnutý energií města. Není to jen hotel určený k přenocování, nýbrž místo, kde se místní obyvatelé i cizincí setkávají nad nápaditými pokrmy našich šéfkuchařů.

MAMA se zrodila před deseti lety díky rodině Trigano, která patří mezi zakladatele řetězce Club Med. Z Paříže zamířila do Marseille, Lyonu a Bordeaux, následně pak za hranice do Los Angeles, Ria, Bělehradu a nyní do Prahy. V současné době se může pochlubit celkovým počtem 1 040 pokojů, 8 restaurací a 600 zaměstnanců v 8 městech a 5 zemích.