Kam na Silvestra?

Kam na Silvestra?

Silvestr v Hard Rock Cafe Praha!

Speciální menu a zábava až do rána.


 

 

Oslavte poslední den roku 2018 jako opravdové rockové hvězdy v pražském Hard Rock Cafe!

Zapomeňte na nudný Silvestr u televize a rezervujte si včas svůj stůl v Hard Rock Cafe Praha, kde na vás čeká vynikající jídlo, skvělé drinky a zábava až do rána. Párty začíná 31. 12. 2018 ve 20 hodin a těšit se můžete i na živou muziku - od 20 hodin vystoupí kapela The Stream, která zahraje známé rockové a popové hity.  Ve 22 hodin kapelu na pódiu vystřídá DJ LuiJack, který bude hrát až do čtvř hodin ráno. Zabavit se budete moci také ve fotokoutku, kde budou připraveny speciální silvestrovské rekvizity. Nebude chybět ani společný odpočet posledních vteřin roku 2018.

 

Silvestrovské menu:

Nabídka předkrmů:

 • Míchaný salát
 • Smažená kuřecí prsíčka (3 kousky)

Nabídka hlavních chodů:

 • Grilovaný norský losos s bramborovou kaší a sezónní zeleninou.
 • NY Strip Steak podávaný s kořeněnými hranolkami a grilovanou zeleninou.Twisted Mac, Chicken and Cheese
 • Těstoviny s kuřecím masem a sýrovou omáčkou.
 • Barbecue Combo
 • Vepřová žebírka a trhané vepřové maso.
 • Legendární burger
 • Black Bean & Quinoa Burger (vegetariánský burger)
 • Ceasar salát s kuřecím masem

Dezert:

Lil Brownie

NÁPOJOVÝ BALÍČEK (20:00 – 24:00)

 • Pivo, víno (ČR), voda, soda, džusy, gin + tonic, Jack Daniel´s + cola, Cuba Libre, vodka + džus, Tequila Sunrise, káva, čaj.

 

DOSPĚLÍ: 3.290 Kč za osobu (zahrnuje tříchodové silvestrovské menu + nápojový balíček od 20:00 do 24:00).

TEENAGERS (11 let - 17 let): 1.540 Kč za osobu (zahrnuje tříchodové silvestrovské menu + nealkoholický nápojový balíček od 20:00 do 24:00).

Děti (do 10 let): 165 Kč za dítě (dětské menu)

 

Pro rezervace kontaktujte: Prague.SalesCoordinator@hardrock.com / +420 224 229 529

 

 

O Hard Rock International

S provozovnami v 74 zemích, zahrnujícími 185 restaurací, 25 hotelů a 12 kasin, se Hard Rock International (HRI) řadí mezi celosvětově nejuznávanější společnosti. Počínaje kytarou Erica Claptona, Hard Rock dnes vlastní světově největší sbírku hudebních předmětů, které jsou vystaveny v provozovnách po celém světě. Hard Rock je také známý díky živým hudebním vystoupením, sběratelským kouskům oblečení, obrovské sbírce hudebních upomínkových předmětů a oceněné webové stránce. HRI vlastní světovou ochrannou známku pro všechny značky Hard Rock. Společnost vlastní, operuje a pronajímá ve franšízách restaurace v kultovních městech jako Londýn, New York, San Francisco, Sydney a Dubai. HRI také vlastní, licencuje a/nebo řídí hotely/kasina po celém světě. Destinace zahrnují dva nejúspěšnější hotely a kasina v Tampě a v Hollywoodu, obojí na Floridě, které vlastní a řídí mateřská společnost HRI „The Seminole Tribe of Florida“, dále Atlantic City, Bali, Cancun, Daytona Beach, Ibizu, Orlando, Shenzen a San Diego. Mezi budoucí lokality Hard Rock Cafe patří Maledivy, Manila, Malaga, Georgetown, Fortaleza, Rosario a Chengdu. Nové projekty v oblasti hotelů, kasin nebo hotelů spojených s kasiny zahrnují Berlín, Budapešť, Desaru Coast, Dublin, Londýn, Los Cabos, Maledivy, New York City, Ottawu, Sacramento, Dalian a Haikou v Číně. V roce 2018 udělil časopis Forbes společnosti Hard Rock International titul nejlepšího zaměstnavatele pro ženy.

 

Pro více informací o Hard Rock International navštivte www.hardrock.com.