Správná volba do nevlídného počasí

Správná volba do nevlídného počasí

V Norsku jistě něco vědí o nevlídném počasí. Logicky tedy mají zaručené způsoby jak se před všemi nástrahami větrů a dešťů bránit. 


Oblečení Trollkids je jedním z těch způsobů. Mnozí z nás by uvítali zimní spánek s příchodem prvních studených dní, pro děti to ovšem neplatí. Za každého počasí tedy s ratolesti vyrážíme ven. Není to žádná věda, pokud venku je slunečno a teplota dovolí jen kraťasy a tričko. Ovšem období více vrstev nemám ráda já ani má dcera. Záchranou pro nás obě je tedy funkční oblečení. Méně vrstev, více tepla. Ovšem ne každé funkční oblečení opravdu splňuje výše uvedené. 

Norska vlajka na rukávu softshellove bundy Trollkids mě ovšem navnadila. Velký výběr barev i velikosti na prodeti.cz, pár kliknutí a bunda je doma. 

Na první pohled krásně a precizně provedená. Nechybi detaily jako kapsa na zip na rukávu, reflexní prvky nebo kapuce s kšiltem. 

První zatěžkávací zkouškou prošla bunda Trollkids na dětském hřišti - i když dcera visí hlavou dolů, záda jsou krytá, pro každou maminku důležité. Pohodlná a lehká při každém pohybu, tedy žádné nářky, že někde něco škrtí. Pod bundu stačilo obléct triko s dlouhým rukávem a vydržely jsme dlouhou odpolední procházku. 

Na prodeti.cz velikosti i barvy mizí celkem rychle, proto opravdu doporučuji, pokud chcete mít jistotu, že váš prcek bude v teple, podívejte se na Trollkids. Jistě budete nadšené jako my s Eliškou.