Relaxujte s kvalitními doplňky

Relaxujte s kvalitními doplňky

Doplňky (nejen) do koupelny

Ponořit se, vynořit se a odpočívat... S našimi produkty se vaše koupelna promění v jedinečnou relaxační zónu. Módní design v trendy barvách a chytrá řešeni zajistí, že se budete v koupelně cítit dokonale uvolněně. 


Kolekci „Relaxace u vás doma“ najdete v síti obchodů Tchibo a prodejních místech Tchibo v obchodních řetězcích od 28. ledna, v e-shopu www.tchibo.cz již od 22. ledna 2019.

 

 

 

Žakárová osuška
Osuška je ze 100% biobavlny. Je z kvalitního skaného froté a její velikost je 70 x 100 cm. V nabídce je v modré, antracitové a malinové barvě. Předběžná cena 349 Kč.

 

 

 

Žínky na mytí, 2 ks
Žínky jsou ze 100% biobavlny. Velikost každé žínky je 15 x 22 cm. Předběžná cena za sadu 149 Kč.

 

 

Box na kosmetické ubrousky
Z kvalitního bambusu. Předběžná cena 299 Kč.

 

 

 

 

Rohový regál do sprchy
Snadno upevníte bez vrtání. Regál je pochromovaný do vysokého lesku. Jeho rozměry jsou 21,5 x 39 x 15 cm. Předběžná cena 599 Kč.


 

Elektrický odstraňovač zrohovatělé kůže Epilady
Šetrná péče o nohy. Přístroj má dva rychlostní stupně, kontrolku dobíjení, dva akumulátory AAA Ni-MH, síťový adaptér a tři rotující nástavce – jeden s diamantovými částečkami a dva s minerálními částečkami. Velikost přístroje je 17,5 cm. Délka kabelu je 180 cm. Předběžná cena 699 Kč.

 

Kosmetická taštička k zavěšení
Prostorná a přitom skladná. Díky poutku pověsíte v jakékoli koupelně. Předběžná cena 399 Kč.

 

Dřevěné boxy
Boxy jsou z kvalitního bambusu. V nabídce je mělká miska za předběžnou cenu 149 Kč a sada dvou organizérů s vyjímatelnou dělicí příčkou za předběžnou cenu 199 Kč.

 

 

 

 

Širší nabídku najdete na www.tchibo.cz 

 

Doplňující informace o firmě

Tchibo je jedním z největších výrobců kávy na světě a je vedoucí firmou na trhu pražené kávy na mnoha evropských trzích včetně České republiky. V ČR také zaujímá přední pozici na trhu kávového občerstvení a je rovněž jedním z největších mezinárodně působících maloobchodních prodejců. Své výrobky nabízí prostřednictvím vícekanálového distribučního systému, který tvoří síť kamenných prodejen Tchibo, internetový obchod a síť prodejních míst ve vybraných prodejnách obchodních řetězců.