Pusťte si domů jaro

Pusťte si domů jaro

Obléknout se do jarních pocitů

Prádlo a domácí oblečení

Jako jemný vánek na pokožce vám přijde jemná krajka, poddajná biobavlna i elastické materiály, které jsou ideální volbou pro každé roční období. Ať už svůdně romantické nebo pohodlné, nové podprsenky, kalhotky, pyžama a další prádlo vám poskytne příjemný pocit od rána až do večera. Muži rovněž najdou v nabídce mnoho pohodlných kousků. 

Kolekci „Obléknout se do jarních pocitů“ najdete v síti obchodů Tchibo a prodejních místech Tchibo v obchodních řetězcích od 21. ledna, v e-shopu www.tchibo.cz již od 15. ledna 2019.

 

Košilka
Příjemná a svůdná. Košilku tvoří z 95 % Lenzing Modal® a zdobí ji krajka. Předběžná cena 249 Kč.

 

 

Pyžamo
Pyžamo je z 58 % z biobavlny. Volné triko s dlouhým rukávem a pohodlné legíny. Předběžná cena 549 Kč.

 

 

Domácí kabátek
Elegantní a příjemný. Kabátek je z měkkého fleecu s podílem viskózy. Předběžná cena 659 Kč.

 

 

Podprsenka s měkkými košíčky
Podprsenka bez kostic. Má lehce vatované košíčky a zadní díl zdobí elegantní krajka. V nabídce je podprsenka v tmavě modré a růžové barvě. Předběžná cena 399 Kč.

 

 

 

Kompletní a širší nabídku najdete na www.tchibo.cz 

 

 

Doplňující informace o firmě

Tchibo je jedním z největších výrobců kávy na světě a je vedoucí firmou na trhu pražené kávy na mnoha evropských trzích včetně České republiky. V ČR také zaujímá přední pozici na trhu kávového občerstvení a je rovněž jedním z největších mezinárodně působících maloobchodních prodejců. Své výrobky nabízí prostřednictvím vícekanálového distribučního systému, který tvoří síť kamenných prodejen Tchibo, internetový obchod a síť prodejních míst ve vybraných prodejnách obchodních řetězců.