Otto Kilian, nová módní značka s pánskými doplňky na trhu

Otto Kilian, nová módní značka s pánskými doplňky na trhu


 

Kdo stojí za značkou?

Jsme Barbora a Petr. Máme rádi anglické gentlemany, nové trendy a originální styl. Baví nás sledovat,
v čem jsou o krok napřed v cizině a vozit si to s sebou domů.

V limitovaných edicích vyrábíme kravaty, motýlky, manžetové knoflíčky a kapesníčky do saka. Každý náš výrobek má dokonale padnoucí jméno, které podtrhuje jeho jedinečnost.

Jednotlivé doplňky skládáme do sladěných setů. Známe etiketu, ale nebojíme se vás vyzvat k tomu, abyste
ji porušili. Protože když budou všichni dělat pořád to stejné, svět se nezmění.

Našim zákazníkům nabízíme kromě jednotlivých produktů a dárkových setů také členství, ve kterém jednou
za čtvrt roku obdrží limitovanou edici, která bude vyrobena pouze pro členy klubu Otto Kilian.

Pro kvalitní látky bychom jeli až na kraj světa, ale objevili jsme je naštěstí už v Anglii. Neposíláme je přes půl planety do Číny, ale předáváme z ruky do ruky českým švadlenám, jejichž práci férově oceňujeme.

Fandíme originálním mužům a pomáháme jim v tom, aby byli vidět. Letos je proto tváří naší značky Andy Allen, mladý anglický malíř žijící v Praze.

 

 

Kdo byl Otto Kilian?

Otakar Kilián byl Petrův pradědeček, kreslíř květin a pravý gentleman. Svým vytříbeným citem pro detail, elegantní a vždy upravený vzhled inspiroval nejen své současníky, ale i několik dalších generací. Jeho odkaz teď s radostí předáváme dál i my.

Kdo jsou naši zákazníci?

Nevíme, jestli si právě vybírají novou kravatu do práce, motýlka do tanečních, manžetové knoflíčky do svatebního saka nebo kapesníček, který dovede k dokonalosti i hipsterský vzhled. Jedno však víme určitě – milují originální věci a mají svůj vlastní styl. A dobře ví, že ho můžou dát najevo i v saku.

Pro kvalitní látky bychom jeli až na kraj světa, ale objevili jsme je naštěstí už v Anglii. Neposíláme je přes půl planety do Číny, ale předáváme z ruky do ruky českým švadlenám, jejichž práci férově oceňujeme.“ Petr Hranoš, jeden ze zakladatelů značky Otto Kilian

 

 

Kontakty:
FB: OttoKilian, IG: ottokilian.cz nebo na www.ottokilian.cz