Superpotraviny nejsou prospěšné jen pro zdraví našeho těla, jejich správný výběr prospívá i našim vlasům

Superpotraviny nejsou prospěšné jen pro zdraví našeho těla, jejich správný výběr prospívá i našim vlasům

Pantene uvádí na trh balzámy a šampony Superfood 

Výrobce vlasové kosmetiky Pantene proto představuje novou produktovou řadu Superfood, která svou vyživovací směsí PRO-V, antioxidanty a lipidy pomáhá obnovovat pevnost vlasů a okamžitě odstraňuje známky poškození. V nové kampani ukazuje mladá hairstylistka Hanka originální účesy, které lze ze zdravých a vyživených vlasů vytvořit.
 


 

Vyživené, pevné, plné objemu

Barvení vlasů, slunce, vítr, fény, kulmy, žehličky a dokonce i samotná voda poškozují vlasová vlákna, která pak ztrácí lesk a vykazují známky poškození. Pantene už přes půl století vyvíjí vlasovou kosmetiku, která udržuje vlasy lesklé a zdravé. Vedle šamponů a kondicionérů jsou vlajkovými produkty nové řady Superfood:

Pantene Pro-V Superfood Pěnový Balzám – poskytuje jemným vlasům se sklonům k maštění veškerou potřebnou péči, aniž by je zatěžoval. Po jeho použití se vlasy snadno rozčesávají, jsou viditelně zdravé, hedvábně lesklé a neslepené. Díky své pěnové konzistenci se rovnoměrně nanáší a vyživuje vlasy po celé jejich délce.

Pantene Balzám 3 Minute Miracle Superfood – okamžitě se do vlasů vstřebá a během tří minut je zpevní přímo od kořínků díky složení Pro-V, antioxidantům, které vlasy chrání, a lipidům, které vlasy doplňují.  Kadeře jsou po použití viditelně zdravější, zářivější a pevnější.

Stejně jako loni se s vlasovou kosmetikou Pantene spojila i hairstylistka Hanka z HairStyleCZ, která česala tři české blogerky a zároveň mladé slečny z dětského domova Radenín.  „I když měla každá ze slečen jiný typ vlasů s různou kvalitou, po použití přípravků Pantene Superfood se mi se všemi pracovala lehce. Při tvoření účesů je důležité, aby se vlasy netřepily a byly celistvé,“ vysvětluje mladá hairstylistka.. „Při používání kulem, žehliček
a laků na vlasy bychom měli aspoň jednou za týden odměnit vlasy vyživující maskou nebo balzámem,“
dodává Hanka.

                                        

 

Vyhrajte roční zásobu Pantene Superfood

Soutěž o roční zásobu produktů Pantene Superfood má jednoduchá pravidla. Stačí v období od 9. 1. do 19. 2. 2019 nakoupit v hypermarketech a supermarketech Albert produkty Pantene nad 99 Kč a poslat SMS
(PANTENE MEZERA číslo účtenky) na telefonní číslo 725 308 538.  Každý den bude jeden výherce odměněn zásobou produktů Pantene na celý rok.