Nachlazení – mor kanceláří 21. století. Vyhněte se mu a hrajte o produkty Sinulan

Nachlazení – mor kanceláří 21. století. Vyhněte se mu a hrajte  o produkty Sinulan

Stáváme se národem workoholiků přecházejících nemoci? Při nachlazení jde 95 % zaměstnaných Čechů i Slováků alespoň občas do práce. Přibližně třetinu lidí z obou států dokonce nachlazení od příchodu do práce nikdy nezastaví. V Česku jde nejčasněji o mladé lidi do 30 let věku, na Slovensku zase o zaměstnance ve středním věku staré 30–44 let. 


 

Nachlazení řeší lidé sami, přírodní cesty jsou trendy

Nachlazení řeší Češi i Slováci většinou sami, bez lékařské pomoci, a to především pitím čaje, vitaminy nebo volně prodejnými přípravky. K lékaři vyráží až v případě neúspěchu. Jako nejpopulárnější cesta se jeví přírodní léčba, kterou preferuje 54 % Slováků a v České republice potom 47 % respondentů. Až 91 % Čechů a ještě více Slováků se alespoň částečně snaží řešit projevy nachlazení a současně podporovat i imunitu. Jak Češi, tak Slováci vítají, když nemusejí přípravek na nachlazení užívat příliš často. V dnešní době jsou v lékárně dostupné
i ryze přírodní produkty, které tiší projevy nachlazení, současně podporují imunitu díky obsahu bezu černého, divizny velkokvěté a sporýše lékařského a užívají se jednou denně (např. Sinulan forte a Sinulan DUO forte, které podpoří dýchací cesty i imunitní systém).

SINULAN FORTE DUO 

 Doporučená cena: 219 Kč

 

Na rýmu spreje a kapky, víme ale o závislosti?

Přibližně tři čtvrtiny Čechů a Slováků alespoň občas využijí volně prodejné nosní přípravky, nejoblíbenější jsou pak kapky. Řada z nich (15 % Čechů a 13 % Slováků) užívá nosní spreje obsahující dekongestanty, které zužují cévy, a tak odstraňují otok nosní sliznice. Část populace si ovšem stále neuvědomuje, že dlouhodobé podávání přípravků s dekongestanty (déle než týden u dospělých, 5 dní u dětí) může vést k závislosti, kdy pocit zduřelé sliznice s nemožností volného nádechu nosem pacienta nutí k opětovnému užití přípravku. Šetrnější s udržením stejné efektivity je přírodní řešení ve formě nosního spreje Sinulan forte express, který umělé dekongestanty neobsahuje, a závislost na něm tedy nemůže vzniknout. Díky kombinaci glycerolu a esenciálních olejů zmírňuje tlak a bolest, uvolňuje nosní dutiny a odvádí z nich všechny nežádoucí látky. Dále chrání nosní sliznici před vysušením, podrážděním a vnějšími vlivy.

SINULAN FORTE EXPRESS 
Tělo je silný a chytrý organismus, který si dokáže poradit s nejedním trápením, když ale přijde nachlazení, je dobré ho podpořit. S tímto tvrzením souhlasí téměř 90 % Čechů i Slováků. Na tom, že např. rýma není nic příjemného, se i bez výzkumů shodnou snad úplně všichni. Pokud přijde, vyzkoušejte ryze přírodní, a tedy
i šetrné produkty, které těží z moudrosti našich předků a nabízejí šetrné řešení problémů horních i dolních dýchacích cest i dnes. Vyberte si z řady Sinulan forte podporu pro dospělé i děti.  
 Doporučená cena: 139 Kč

 

 

Více se dočtete také na www.sinulan.cz a na nachlazeni-mor-kancelari-21-stoleti

 

Na tři výherce čeká balíček produktů SINULAN.

Staňte se také fanoušky FB stránek Sinulan

 

Zdroj: STEM/MARK, a. s., Jak řeší Češi a Slováci nachlazení, listopad 2018.

 

 

Výherci jsou:
O. Šatrová, Z. Štěpánková, M. Sirůčková