NÁŠ TIP: Už jste vyzkoušeli nedělní brunch?

NÁŠ TIP: Už jste vyzkoušeli nedělní brunch?

Mama říká “podělit se znamená milovat”!

Vychutnejte si nejlepší domácí jídla se svými přáteli a rodinou 
v naší restauraci Mama


 

Mama Shelter Praha není jen hotel s velkou postelí, nadrozměrnou televizí a vysokorychlostním bezplatným Wi-Fi připojením, ale také skvělé místo k jídlu, pití, tanci, večírkům a oslavám. Mama Shelter přináší do Prahy oblíbenou koncepci food sharingu, nebo-li dělení se o různá jídla, podle svého hesla, že sdílení je péče a podělit se znamená milovat! Přijďte s přáteli nebo rodinou a vychutnejte si naše vynikající domácí jídlo v restauraci Mama.


Co je v menu?
V restauraci Mama podáváme výběr regionální, francouzské, americké a italské kuchyně, vše v příjemném otevřeném prostoru, kde se může usadit až 200 osob, počínaje prostorem kolem velkého dřevěného stolu až po soukromé boxy.

Pizza z trouby na dřevo a jídla z celého světa, připravená se starostlivostí jako by byla uvařena doma, jsou nejen ozdobou našeho menu, ale i požitkem pro všechny vaše smysly! Podělte se o výběr populárních japonských "gyozas" se sezamovou omáčkou nebo zkuste izraelskou specialitu "shakshouka". Dáváte přednost rybám? Našeho tuňáka "tonkatsu" si jistě zamilujete. Máte rádi maso? Vychutnejte si náš hamburger nebo argentinský & quot;entrecote". Jste vegetariány? Pak si zvolte populární havajskou misku Poke s rýží a zeleninou. A máme něco i pro vaše přátelé ze zahraničí. Pozvěte je na tradiční domácí guláš s houskovými knedlíky a teplý jablečný závin s vanilkovou zmrzlinou nebo malinovým ovocným knedlíkem. Mama má zkrátka něco pro každého!


Na co se dále můžete těšit?
Naše osobitá restaurace nabízí také bohatou snídani formou bufetu a výbornou kávu, kterou si můžete vychutnat uvnitř nebo na úžasné terase. Nechcete se u toho nudit? Mama má řešení. V restauraci naleznete herní stůl, kde si můžete zahrát šachy, domino nebo třeba člověče nezlob se, ale také videohry a stolní fotbálek. V lobby pak naleznete kultovní flipper! Ve čtvrtek, v pátek a v sobotu večer na vás čekáme u 17ti metrového baru s živou hudbou. Můžete si dát večeři a pak se přesunut jen pár kroků na drink a zatancovat si jednoho z našich DJs nebo na živou hudbu. 25. ledna a 16. února u nás budete vystupovat třeba slavný a legendární DJ Chris Sadler.

A co náš legendární brunch?
I ty uvádíme právě nyní v lednu v Praze! Restaurace Mama po celém světě jsou mimo jiné známé pro své brunche. Objevte náš brunch zahrnující všechny oblíbené snídaňové stálice, stejně jako pizzy a mnoho dalšího. Vše samozřejmě vyrobené s láskou jako od maminky. Naše snídaňové menu zahrnující Prosseco, nealkoholické nápoje, čaje a kávy stojí 940 Kč. Děti od 6 do 12 let platí polovinu ceny a děti do 6 let ho mají zcela zdarma!
Děti se navíc mohou těšit na naše omalovánky a další aktivity a hry! :-)

Mama brunch se podává každou neděli od 12:00 do 16:00.


Náš koncept brunch & music
Mama miluje kombinaci dobrého jídla se skvělou hudbou a nejinak tomu je i v případě Mama Praha! Tuto neděli si můžete poslechnout izraelského pianistu Gioryho Kukuiho a jeho jazzovou kapelu. Při brunchi v neděli
3. února zase vystoupí Charlie One z Ohm square se svými jazzovými Charlie & the Chocolates.
Vše naživo od 13:00.

 


O společnosti Mama Shelter
Mama byla založena před deseti lety rodinou Trigano, spoluzakladateli klubu Med. Své kořeny zapustila nejprve
v Paříži, poté v Marseille, odtud se rozšířila do Lyonu, Bordeaux, Toulouse, Los Angeles, Rio de Janeira, Bělehradu a do Prahy. V roce 2019 Mama nově naleznete také v londýnské čtvrti Shoreditch, francouzském Lille a již podruhé v Paříži! Aktuálně se může pochlubit 1668 pokoji, 12 restauracemi a 780 zaměstnanci v 11 městech
v 6 státech!


Mama Shelter je křižovatka pro lidi všech věkových kategorií, zemí, kultur a etnického původu. Mama Shelter je přátelská, inovativní, elegantní, cenově dostupná a oblíbená. Za přijatelné ceny nabízí cestovatelům krásné, autentické a živé místo k pobytu ve velkých městech. Mama Shelter Praha byla koncipována ve spolupráci
s Jalilem Amorem, který se

postaral o to, že se hoteloví hosté budou cítit pohodlně. Není to jen místo, kde spát, je to místo, kde se místní setkávají s cizinci a sdílí spolu skutečný zážitek.

 

Více také na www.mamashelter.com/cs/praha