Jak na dokonalý make-up?

Jak na dokonalý make-up?

Dokonalý make-up po celých 24 hodin 

Dokonalý make-up poznáte jednoduše – perfektně sedí odstínu vaší pleti, překryje všechny nedostatky a po návratu domů (bez ohledu na čas) vypadáte stejně dobře a svěže, jako když jste ráno opouštěla koupelnu. Přesně v tom spočívá tajemství jednoho z nejprodávanějších make-upů na trhu - Dermacol 24H Control.


 


Speciální polymer pro dlouhotrvající vzhled

Dlouhotrvající a dotekuodolný Dermacol 24H Control je bestsellerem mezi emulzními make-upy. Jeho odolnost vůči doteku a otěru zabezpečuje speciální polymer, který díky svojí struktuře prodlužuje trvanlivost make-upu a udrží ho na svém místě i při výraznější mimice tváře. Make-up krásně kryje a perfektně sjednocuje barevný tón pleti celých 24 hodin. Bez problému odolá kontaktu s oblečením nebo mobilním telefonem, obzvlášť pokud ho zafixujete pudrem.

Ingredience proti stárnutí

Navzdory dokonalému krytí je make-up Dermacol 24H Control velmi lehký. Neucpává póry a po jeho nanesení pleť působí přirozeně během celého dne. Vděčí za to speciálnímu složení s obsahem koenzymu Q10, který je známý jako účinný antioxidant. Koenzym Q10 udržuje přirozenou regenerační schopnost pleti a také zlepšuje její elasticitu a pevnost. Jeho účinky vhodně doplňují ceramidy, které pomáhají předcházet tvorbě vrásek a zároveň chrání před působením volných radikálů a mikroorganizmů. Extrakty z hnědé mořské řasy udržují v pokožce potřebnou hydrataci a zabraňují jejímu vysušení. 

Šest nových odstínů

Původní nabídku odstínů 24H Control make-up teď Dermacol zdvojnásobil. Celkově tak máte k dispozici
12 pečlivě namíchaných odstínů s růžovým, neutrálním, nebo žlutým barevným podtónem, mezi kterými si ten svůj určitě najdou dámy se světlejší i tmavší pokožkou.

Dlouhotrvající, dotekuodolný make-up 24H Control, Dermacol – 12 odstínů – 289,- Kč / 30 ml

 

Srdcovka zpěvačky Kristíny Pelákové:

Tváří značky Dermacol je slovenská zpěvačka Kristína Peláková, která si zahrála i v novém reklamním spotu. Kristína se netají tím, že právě 24H Control make-up je součástí její denní kosmetické rutiny, hned po ošetření pleťovými produkty: „Základem pro každé líčení je hydratovaná a vyživená pleť. V kombinaci s make-upem, který nejenom vydrží na pleti celý den, ale zároveň jí poskytuje potřebnou ochranu, tak dosáhnete efekt dokonalé pleti. Můžete se na něj vždy spolehnout,“ říká Kristina. Vyberte si svůj ideální odstín i vy!

  

 

Více na www.dermacol.cz