Hrajte o voucher na nedělní brunch do restaurace Mama

Hrajte o voucher na nedělní brunch do restaurace Mama


Mama Shelter přináší do Prahy oblíbenou koncepci food sharingu, nebo-li dělení se o různá jídla, podle svého hesla, že sdílení je péče a podělit se znamená milovat!

 

Pizza z trouby na dřevo a jídla z celého světa, připravená se starostlivostí jako by byla uvařena doma, jsou nejen ozdobou našeho menu, ale i požitkem pro všechny vaše smysly! Podělte se o výběr populárních japonských "gyozas" se sezamovou omáčkou nebo zkuste izraelskou specialitu "shakshouka". Dáváte přednost rybám? Našeho tuňáka "tonkatsu" si jistě zamilujete. Máte rádi maso? Vychutnejte si náš hamburger nebo argentinský "entrecote". Jste vegetariány? Pak si zvolte populární havajskou misku Poke s rýží a zeleninou. A máme něco
i pro vaše přátelé ze zahraničí. Pozvěte je na tradiční domácí guláš s houskovými knedlíky a teplý jablečný závin s vanilkovou zmrzlinou nebo malinovým ovocným knedlíkem. Mama má zkrátka něco pro každého!

Restaurace Mama po celém světě jsou mimo jiné známé pro své brunche. Objevte náš brunch zahrnující všechny oblíbené snídaňové pochutiny, stejně jako pizzy a mnoho dalšího. A to každou neděli. Mama navíc ráda kombinuje skvělé jídlo a hudbu a proto se při brunchi můžete těšit třeba na jazzový Kukui Quartet nebo Charlie & the Chocolates, tedy spojení zpěvačky Charlie One z Ohn square s vynikajícími jazzovými hudebníky.

 

 

Nechcete se nudit? Mama má řešení. V restauraci naleznete herní stůl, kde si můžete zahrát šachy, domino nebo třeba člověče nezlob, ale také videohry a stolní fotbálek. Ve čtvrtek, v pátek a v sobotu večer na vás čekáme u 17ti metrového baru s živou hudbou. Můžete si dát večeři a pak se přesunut jen pár kroků na drink
a zatancovat si jednoho z našich DJ nebo na živou hudbu. A na jaře Mama otevře svou úžasnou terasu. 

 

A vy máte nyní jedinečnou příležitost vyhrát voucher na dokonalý brunch do Restaurace Mama!

Stačí pouze správně odpovědět na soutěžní otázku :-)

 

Více informací, nápovědu a také možnost rezervací na www.mamashelter.com/cs/praha

 

 

Výherce je:
K. Zelenková