NAŠE TIPY: Valentýn v Palladiu

NAŠE TIPY: Valentýn v Palladiu

VALENTÝN V PALLADIU – LÁSKA SLUŠÍ VŠEM! 

Čtvrtek 14. února bude tradičně patřit zamilovaným a také nákupní centrum PALLADIUM nabídne svým zákazníkům valentýnský program, který se ponese ve znamení lásky. Obchody PALLADIA k tomu přidají slevy, speciální nabídky a dárky k nákupu, které jistě potěší nejen všechny zamilované.


 

Na čtvrteční odpoledne 14. 2. od 16:00 do 20:00 připravilo nákupní centrum PALLADIUM na patře -2 speciální květinový fotokoutek, kde si mohou zamilované dvojice pořídit vlastní fotografii a odnést si tak vzpomínku na tento den. Dámám bude po celou dobu k dispozici profesionálních stylistka z (LORMA lifestyle hair studio), která je s radostí zdarma učeše nejen na večerní rande. Zkrátka nepřijdou ani příznivci tarotu, kteří se mohou zastavit osobně na stručný výklad u přítomné kartářky. Součástí programu bude také kresba karikatur, kterou si pak zákazníci mohou odnést domů jako dárek pro sebe či někoho blízkého. V případě zájmu bude možné nechat se zvěčnit i v páru.

Pokud chtějí zákazníci v den zamilovaných zakoupit své lásce něco speciálního, nemusí čekat až na 14. 2. Některé obchody poskytují valentýnské slevy či speciální nabídky již několik dní předem. Slevy 20–30 % na celý či vybraný sortiment najdou zákazníci v prodejnách se šperky a doplňky Festina, GAMMY CZ, Klenoty Aurum, TOP TIME či Valentina nebo v obchodech s módou a obuví jako jsou A3 SPORT, CCC, Lindex, PUMA, The North Face, TIMEOUT, VANS, WOJAS a další. Kosmetiku bude možné velmi výhodně zakoupit v prodejnách DOUGLAS, SEPHORA nebo THE BODY SHOP. UGO Salaterie a UGO Fresh bar zase jistě potěší zákazníky s akcí 1 + 1 zdarma na stejný drink.  

 

Tip na valentýnský dárek – dárkové poukazy PALLADIUM

 

Těm zákazníkům, kteří si stále lámou hlavu, čím potěšit na Valentýna svoji drahou polovičku, přijdou vhod dárkové poukazy PALLADIUM, které jsou k dostání na Infokiosku v hodnotě 100, 500 a 1 000 Kč. Obdarovaný si tak může vybrat dárek dle vlastního výběru ve více než 130 obchodech a restauracích PALLADIA.

 

Více informací o programu a slevách naleznete na www.palladiumpraha.cz.

PALLADIUM na náměstí Republiky v Praze je oblíbeným místem nákupů a setkávání.
Součástí komplexu je 180 obchodů, 20 restaurací, prvotřídní kanceláře a garáže s kapacitou 900 míst.