Jarní kosmetická taštička aneb "šminky", které vám v ní nesmí chybět

Jarní kosmetická taštička aneb "šminky", které vám v ní nesmí chybět

Řekněte ANO obličejiŠup! A nedokonalosti zmizí beze stopy. Abrakadabra! Jas je zpět. Simsalabim! Rysy jsou opět vymodelované.
A hop! Pleť je zmatněná. Co je na těchto nejnovějších líčeních a doplňcích ze Sephora Collection tak kouzelného? Naše pleť díky nim bude vypadat bezchybně během okamžiku... ať už pózujem
 

Color Corrector – Barevný korektor
Zelená maskuje zarudnutí.
Broskvový odstín zakrývá tmavé kruhy a pigmentaci. Pokud jde o neutralizaci protivných nedokonalostí, mají tyto dva barevné korektory blízko k výtvarnému umění… S lehkým tekutým složením, které se snadno nanáší
a přináší pocit nahé pleti, je to doslova jackpot!

  Cena: 395 Kč

 

Glow Perfection Foundation – Rozjasňující make-up
Vraťme se zpátky k zářivé pleti s těmito osmi novými přírůstky do make-upové řady. Odstíny jsou sice nové,
ale výsledky na pleti jsou stejně tak úžasné jako dřív: lehké složení obohacené o růžový výtažek a kyselinu hyaluronovou, která rozostřuje vzhled nedokonalostí, dodává rozjasnění a přináší sjednocenou pleť. Garantovaná 10hodinová hydratace. A můžeme zářit: teď!

 Cena: 410 Kč

 

Face Shimmering Powder
Rozjasňující kompaktní pudr Vrstvitelný lehký třpytivý pudr pro perleťovou zář nyní v novém neuvěřitelném narůžovělém odstínu: tahem štětce rozsvítíte celý svůj obličej!

 Cena: 390 Kč

 

Všichni nám věnujte svůj pohled! 
Řasenka pro šokující řasy, linky ve fixu pro maximální efekt, přesné gelové linky: pro tuto novou sezonu přináší Sephora Collection celou záplavu produktů, které jsou zároveň funkční i zábavné! S novými a vylepšenými produkty a 3D líčením je toto vše, co potřebujeme pro líčení, které oči oblékne tak, aby udělaly dojem…
Vším, co potřebujeme, abychom vynikly se zábleskem v oku!

Outrageous Oversized Lashes – Řasenka pro maximální objem řas
Pojďme na MAXIMUM, abychom měly jistotu, že jsou na nás namířeny zraky všech díky nové řasence pro maximální objem Outrageous Oversized Lashes. Uvnitř tohoto velkého balení najdete lehké složení
a fantasticky zakřivený kartáček, který zahalí řasy pro zajištění XXL objemu ve 3D. Výsledky jsou ohromující: hustší, delší, rozprostřené řasy pokryté tím nejsytějším černým odstínem, který tmavou barvu řas posouvá 
k novým hranicím. Vysoký dramatický efekt a maximální objem zaručeny!

 Cena: 470 Kč

 

Micro Glide Liner – Gelová oční linka
Tyto voděodolné oční linky přinášejí ty nejtenčí linky v rámci Sephora Collection. Jsou příslibem přesných výsledků, dlouhotrvajícího složení a vysoce intenzivní barvy. Jejich nádherný gel snadno klouže po celé délce očního víčka a linie řas.

 Cena: 290 Kč

 

Ikonická rtěnka Sephora Rouge projde v roce 2019 proměnou se čtyřmi nepostradatelnými efekty: matným, krémovým, třpytivým a lesklým. Nová rozšířená paleta odstínů ve škále od klasických po dramatické je k dispozici ve všech těchto čtyřech efektech. Přináší pro každého něco! Design obalu rtěnky Sephora Rouge prošel stylovou proměnou: rtěnka má nyní lesklé fazetové pouzdro. Sephora Rouge je ztělesněním Pařížanky, která je dramatická i odvážná, sebevědomá i překvapující, inspirující, emancipovaná, silná, nebojácná, vytrvalá, jiskřící.... Její poznávací znamení? Rudé rty. Tečka. Účes má au naturel, ale její rty jsou dokonalé za všech okolností. Co dalšího byste ještě mohla potřebovat? Stačí rtěnka a můžeme vyrazit!

Sephora Rouge Matte – Sephora Rouge matná rtěnka
Sephora Rouge Matte nabízí sametové složení s matným efektem v 10 intenzivních, neodolatelných odstínech. Přináší okouzlující výsledek líčení s intenzivní hloubkou a fixací, a dále snadno nositelnou texturu!
 Cena: 295 Kč

 

Sephora Rouge Lacquer – Sephora Rouge lesklá rtěnka
Pryč se starým líčením, sem s novými rtěnkami Rouge! A na jaře 2019 se vše točí kolem žhavého nového lesklého efektu. Sephora Rouge Lacquer taje na rtech díky složení, které je příjemné jako balzám na rty, přináší intenzivní lesklou barvu, s níž dodá rtům svůdný vzhled. K dispozici je ve 20 odstínech, s jejichž vysokým leskem zvítězíte na plné čáře!

Cena: 295 Kč

 

Body Positive!
Vzrušující nové přírůstky, ingredience z řady superpotravin (hlavu vzhůru: přidaly se kapusta a guarana!), chytrá balení a složení, která musíte vyzkoušet... V této sezoně se nám představuje pozitivní sestava pro celé tělo! Na vyzkoušení čeho už se těšíme? Jsou tu peelingy na jedno použití (praktičtější už být nemohou), tělová másla a želé (pro skutečné pohodlí) a na vlasy pak čisticí peeling a instantní maska (fungující během okamžiku)!

Modelovací maska
Na programu dne - vyrob si sama pleťovou masku! Prášková něžně parfémovaná barevná složka se smíchá
(v rozkošné mističce!) s trochou vody, čímž vznikne „gumová“ hmota, kterou aplikujte v dostatečně silné vrstvě na obličej.

Goji Rubber Mask – Gumová maska s výtažkem z kustovnice
Po aktivním uhlí, kiwi a kokosové vodě přichází na řadu goji! Čerpáme z trendu „udělej si sám“: stačí přidat vodu a proměnit toto pudrové složení na gumovou masku, která odhalí nádherně vyhlížející pokožku. Tato nová aktivní látka zanechává pokožku plnou energie a zářivou. Dokonalá vzpruha pro revitalizaci mdlé pleti!
Cena: 130 Kč

Body Polish – Tělový peeling
Hit této sezony: mini tělové peelingy v praktickém cestovním balení, které lze přizpůsobit na míru potřebám pokožky a náladě daného okamžiku... Co musíte vyzkoušet? Tento pročišťující Kale Body Polish s kapustou je skvostný peeling, který zanechává pleť hebkou, pročištěnou a zbavenou nečistot. A jsou zde další nové přírůstky (super!): vyhlazující Papaya Body Polish, detoxový peeling Charcoal Body Polish a uvolňující Watermelon Body Polish.
 Cena: 90 Kč

 

Více informací a také možnost nákupu na www.sephora.cz