Průvodce: Jaké kalhoty nosit k jarním bundám?

Průvodce: Jaké kalhoty nosit k jarním bundám?


 

Jaro s sebou nese opět nové trendy a nové modely. Na pultech a ve vitrínách obchodů s oblečením se začínají měnit kombinace kousků oblečených na figurínách, což láká zejména ženy do obchodních center. Pokud se zrovna vydáváte na lov jarních modelů nebo koukáte na módní e-shopy jako například Jeanscentrum.cz, určitě si kupte nějakou jarní bundu. Těch je doslova mraky, na jaře se nosí jak parky, tak džínové bundy nebo krátké a lehké kabáty. Otázkou je, jaké kalhoty k jednotlivým jarním bundám nosit.

To, že si koupíte novou jarní bundu, je jedna věc, ale s čím ji budete nosit, to je věc druhá. Mnohé ženy si koupí jarní bundu jen podle vzhledu nebo na základě toho, že ji viděli v módním časopise, nezodpoví si však otázku, jestli ji budou mít s čím kombinovat nebo jestli ji budou mít s čím nosit.

Abyste nemuseli při kombinování jarních bund dlouho přemýšlet, přinášíme tipy, s jakými kalhotami jarní bundy kombinovat. Nechte se inspirovat.

K trenčkotu patří zkrácené kalhoty

Milujete trenčkoty? Pak jich jistě máte plnou skříň. To je dobře, jedná se o jarní hit letošního roku, který by ve svém šatníku neměla postrádat žádná žena. Otázkou však je, jaké kalhoty se k tomuto druhu jarní bundy hodí. Pro odpověď ale nemusíme chodit daleko, k trenčkotu se hodí zejména zkrácené kalhoty, a to konkrétně dámské kalhoty Wrangler.

V případě, že chcete vykouzlit elegantní look, na nohy nazujete mokasíny a do rukou vezmete business kabelku většího rozměru, jestliže toužíte po ležérním outfitu, doporučujeme tenisky a batoh.

Zkrácené kalhoty se hodí také k parce

Parka je další v pořadí na seznamu jarních bund, jež byste neměli postrádat. Stejně jako k trenčkotu, i k parce se hodí naprosto dokonale zkrácené kalhoty, tentokrát zkrácené dámské kalhoty HIS. K parce však volte pokaždé tenisky, parka si o to žádá. Nejedná se o elegantní bundu, je to spíše bunda pro milovníky pohodlí.