Charitativní kabaret pomohl postiženým lidem

Charitativní kabaret pomohl postiženým lidem


 

Charitativní akci v duchu kabaretu pořádala 12. 2. šperkařská značka Gismondi pro nadační fond Be Charity. Nádherná kolekce charitativních náramků PRIA de Mä společně se jedním speciálním nádherným limitovaným kouskem pomohla zajistit finanční prostředky potřebným. Konkrétně tyto prostředky nadační fond Be Charity podpoří sdružení Etincelle, které se dlouhodobě stará o osoby s mentálním a kombinovaným postižením. 

Akce se konala v originálních prostorách DSC Gallery  a do charitativní dražby byly kromě náramku Gismondi věnovány i další krásné věci. Unikátní červené šaty od přední české módní návrhářky Tatiany Kovaříkové, warholovský portrét od českého umělce Martina Fischera nebo unikátní lahev Campari s nádhernou uměleckou etiketou, kterou věnoval ambasador značky Milan Zaleš. 

 

Program i  občerstvení byly opravdu stylové, vystoupila zpěvačka Lenka Nová v doprovodu Petra Maláska, nechyběla ani další krásná žena, program obohatila svým vystoupením burleska Stephanie van der Strumpf.
A o tom, jak vzniká unikátní portrét alla Warhol, se mohli hosté přesvědčit přímo na místě, Martin Fischer před hosty na místě vytvořil portrét Simony Krainové. A protože se pomalu blížil Valentýn, mohli si hosté pochutnat
i na stylových romanticky vyhlížejících Veronika Cupcakes, osvěžit se vodou Aqua Angels či sexy drinky
od Campari a zcela originální třešničkou bylo občerstvení od Stones Catering.