To zvíře ve vás.. Objevte novou kolekci, módní trendy a vyhrajte slevu na nákup

To zvíře ve vás.. Objevte novou kolekci, módní trendy a vyhrajte slevu na nákup

Pamatujete si na 80. a 90. léta, na dobu, kdy ženy nosily tygrované legíny a leopardí halenky? Zvířecí motivy, ale v mnohem elegantnější podobě, se na scénu letos vrací.


 

Každou sezonu řešíme, co je právě v kurzu. Chceme jít s dobou a ladit své outfity podle poslední módy. Být in ale často znamená navrátit se ke kořenům, hledat v šatníku našich maminek či babiček. Znovu oprášeným trendem se letos stávají zvířecí vzory. Objevují se na kabátech, bomberech, tričkách, kalhotách, ale i na obuvi
a kabelkách.

Deichmann nezaostává za nejnovějšími světovými trendy, a právě proto se v jejich jarní kolekci objevují (nejen) zvířecí vzory. Pokud vám přijdou příliš výrazné a dosud jste jim nepřišla na chuť, možná vás přesvědčí v podobě obuvi. Tenisky, baleríny, lodičky nebo sandálky, výběr je opravdu pestrý.

  

 

Zvířecí motivy si rozumí s elegantní i ležérní módou. Můžete si obout lodičky se zvířecím vzorem a doladit jimi jinak elegantní kostýmek nebo pouzdrové jednobarevné šaty. Stejně tak se hodí ale k džínům a basic tričku. Ležérnímu outfitu budou slušet tenisky a batoh se stejným vzorem. Dodají vám ten správný šmrnc. Stejně jako
u leopardích odiček, i pro tyto tenisky platí, že se hodí k elegantnějšímu outfitu, třeba do školy, nebo do zaměstnání, kde není předepsaný striktní dress code.

 

  

Pokud vás výrazné zvířecí motivy neoslovují, vyzkoušejte je nejprve v podobě drobných akcentů na doplňcích. Decentní šátek nebo elegantní kabelka budou tím pravým ořechovým pro vás.

 

 

Vyberte si ze široké nabídky kamenných prodejen Deichmann, nebo nakupujte online na www.deichmann.cz.

 

Navíc vám nyní přinášíme soutěž o poukázky na nákup v obchodech Deichmann!

Odpovězte na soutěžní otázku a těšte se na nákup :-)

 

Foto: DEICHMANN

 

 

Výherci jsou:
L. Pešková, A. Crhová, J. Mařasová